%10
Erkeğin Cinsel Yaşamı - Keçe, Cem

Erkeğin Cinsel Yaşamı

Cem Keçe

Yayınevi: Pusula Yayınları

Yayın tarihi: 02/2018

ISBN: 9786054912407

Türkçe |

Tür: Cinsellik

  • 31,50 TL
  • 35,00 TL

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)

Cinsellik yaşamın ayrılmaz bir parçasıdır, yaşamla birlikte başlar ve yaşamla birlikte sona erer. Cinsel dürtülere doğuştan sahip oluruz ama cinselliği sorunsuz ve zevkli yaşamak için bilgi ve farkındalık gerekir. Montaigne’in “En az bilinen şeylere, en çok inanılır” sözünde olduğu gibi cinsellik de genellikle çok az şey bilindiği halde her şey biliniyormuş gibi yaşanır ama cinsel bilgilerin eksik ya da yanlış olması beraberinde cinsel sorunları getirir. Tartışma yaratan, kışkırtıcı ve zeka dolu “Erkeğin Cinsel Yaşamı” adlı bu kitap, cinsellik hakkında bildiğiniz neredeyse her şeyi çürütecektir, erkeklerin cinsel yaşamına dair bilgilerinizi arttırmanıza, sağlıklı ve mutlu bir cinsel yaşama sahip olma fırsatını yakalamanıza yardımcı olacaktır. Psikoterapi ve Psikoterapistler Derneği (PSİKODER)
CİNSELLİĞİNİZİ ZİRVEYE TAŞIYIN…
Bir erkek için cinselliği doğru bilmek ve kendi vücudunu tanımak en önemli cinsel becerilerden biridir. Seks hakkında bildiğinizi düşündüğünüz her şeyi alt üst edecek olan “Erkeğin Cinsel Yaşamı” adlı bu kitap, cinsel becerinin şifrelerini keşfedip cinselliği, tüm önyargılar ve yanlış bilgilerden uzaklaşarak, rahatsız olmadan, utanıp sıkılmadan, sorun yaşamadan, yaratıcılığınızı kullanarak, özgürce deneyimlemenize, seks hayatınızı kendiniz ve partneriniz için zirve deneyimlerine ulaşacak bir noktaya getirmenize yardımcı olacaktır. Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED)
ERKEK CİNSELLİĞİNİ TÜM YÖNLERİYLE KEŞFEDİN…
Çoğu erkek cinselliği arkadaşlarıyla kulaktan dolma bilgileri paylaşarak ya da pornografik yayınları takip ederek öğrenir. Ancak bu tam ve doğru bir öğrenme değildir, bilinmeyenlerin ya da doğru bilinen yanlışların olduğu bir cinsel yaşamda yolunuzu kaybetmenizin de nedenlerinden biridir. Partnerinizin cinsel ve duygusal tüm davranışlarını anlamak istiyorsanız mutlaka okumanız gereken “Erkeğin Cinsel Yaşamı” adlı bu kitap, erkek cinselliğinin bütün yönlerini aydınlatacak, cinselliğin fiziksel ve duygusal boyutunu derinleştirmenizi sağlayacak bilgi ve önerileriyle kılavuzunuz olacaktır.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2021 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı