Exorcist Şeytan - Blatty, W.P.

Exorcist Şeytan

W.P. Blatty

Yayınevi: Beyaz Balina

Yayın tarihi: 04/2001

ISBN: 9799758414474

Çevirmen : Selami Sargut

Türkçe | 421 Sayfa |

Tür: Gerilim-Korku

Dört kişinin, yaşamakta olduğu evde, her şeyin başlangıcı o gecedir. Bir süreden beri kocasından ayrı olan Chris MacNeil, küçük kızı Regan ile birlikte Washington'da saray yavrusu bir evde yaşamaktadır. Evde kalan diğer iki kişi, evin hizmetkarlarından İsviçreli Karl ve karısı Willie'dir.

O gece ev çok sessizdi. Chris, yatağına uzanmış bir süre sonra rol alacağı yeni bir filmin, senaryosunun dosyasını incelemektedir. Küçük kızı Regan çoktan uyumuştu. Karl ve Willie'de çoktan alt kattaki odalarına çekilmişlerdir.

Kendini tamamen üzerinde çalıştığı senaryoya vermeye çalışan Chris, bir türlü konsantre olamamaktadır. Tıkırtılar... Nedeni, kaynağı belli olmayan tıkırtılar, ritmik vuruşlar, sanki birine ya da bir yere mesaj yollayan ritmik vuruşlar dikkatini dağıtmaktadır. Dikkatini dağıtan seslerin kaynağını bulmak için çevresini araştırır, Kızı Regan'ın odasına giren Chris, onun derin, sessiz bir uykuda olduğunu görünce, tıkırtıların tavanarasında dolaşan farelerin marifeti olduğuna hükmeder. Yarın ilk iş olarak, Karl'a tavanarasını temizlemesini bildirecektir. Oysa... Karl daha dün temizlemişti orayı ve tavanarası tertemizdi ve tek fare bile yoktu. Ayrıca fareler ritmik sesler çıkartmazdı ki!..

Bu sesler O'na aitti. O... Kötülüğün ve kötülüklerin efendisi, geldiğini bildiriyordu. Bu evi seçmişti. Bu evde O'na ait olmayan ama, kendisinin olmasını, sahip olmayı istediği bir şey vardı. Chris'in sevgili, küçük kızı Regan'ı istiyordu.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı