%0
Farkındalıkla Hypnobirthing : Sakin ve Rahat Bir Doğum İçin Hipnoz ve Farkındalık Teknikleri - Fletcher, Sophie

Farkındalıkla Hypnobirthing : Sakin ve Rahat Bir Doğum İçin Hipnoz ve Farkındalık Teknikleri

Sophie Fletcher

Yayınevi: Gün

Yayın tarihi: 07/2021

ISBN: 9786054540761

Çevirmen : Zeynep Kara

Türkçe | 240 Sayfa | 13,5 x 19,5 cm

Tür: Aile

  • 40,00 TL

 “HypnoBirthing ile 2009 yılında tanıştım ve doğuma ve ailelere yaklaşımımı olumlu yönde tümden değiştirdi. Farkındalık ise son yıllarda hayatın her alanına damgasını vurdu ve herkesi etkiledi. İkisinin birleşmesi ve doğum yapacak olan kadınlara sundukları ise inanılmaz bir ikili oldu.
HypnoBirthing dili ve uygulamaları zaten mükemmeldir. Bu yöntemi kullanan gebelerimizle çok rahat doğumlar yapıyoruz. Farkındalık kavramı ile birleştiğinde çok daha güçlü bir doğum kitabı oldu. Kitabın her kelimesine katıldığım binlerce doğuma gittim. Her bir bilgi doğum odasının gerçek yaşanmışlıklarından süzülerek kadının doğumda yaşadıklarını sizlere kelimelerle ulaştıran tecrübeler şeklinde aktarılıyor. Kitabı okuyacak olan tüm ailelere ve sağlık çalışanlarına keşkesiz doğumlar dilerim.”

Dr. Hakan Çoker, Kadın Hast. ve Doğum Uzmanı,
Keşkesiz Doğum Eğitmeni

“Doğum bir kadının çiçek açma halidir, sabır, şefkat ve güven ister. Doğum etrafındaki negatif koşullanmalarsa bu şaşırtıcı güzellikteki deneyimin önünde engel olur. HypnoBirthing içinde bulunduğumuz bu negatif doğum hipnozundan çıkmak için mükemmel bir eğitimdir. Farkındalıkla HypnoBirthing basitçe uygulayabileceğiniz görselleştirme, olumlama, çapalama ve derin gevşeme teknikleriyle size ve doğum
destekçinize rahat bir doğum için donanım sağlıyor. Açık, samimi ve cesur anlatımıyla, pratik konulardaki açıklamalarıyla doğum hakkında bilmeniz gereken konuları keyifle okuyacağınız bir rehber kitap halinde sunuyor.”

Ayca Yılmaz, HypnoBirthing Eğitmeni, Doula

* Zihninizi ve vücudunuzu birlikte kulllanarak kontrolde ve odakta kalmanın,
* Görselleştirme ve nefes teknikleriyle doğumunuzu ilerletmenin,
* Doğumdan önce, doğum sırasında ve doğum sonrasında olumlu duygular içinde ve kendinizden emin kalmanın inceliklerini bu kitapla keşfedeceksiniz.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2021 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı