Fazıl Sayın Annesi Olmak: Yeteneğin Keşfi - Say, Gürgün

Fazıl Say'ın Annesi Olmak: Yeteneğin Keşfi

Gürgün Say

Yayınevi: Ana Yayıncılık

Yayın tarihi: 02/2003

ISBN: 9789757760481

Türkçe | 176 Sayfa |

Tür: Müzik

Bugün onur ve gurur duyduğumuz, tüm insanlığa ait bir sanatçı olan Fazıl say, yaşaması büyük zorluklarla sağlanan bir çocuk olarak doğdu. İlk ameliyatını daha üç aylıkken oldu.Annesi Gürgün Say bu kitapta Fazıl Say'ın bebekliğini, ilk çocukluk yıllarını anlatıyor, Bütün anne babalara çocukluğumuzdaki yeteneğin keşfiyle ilgili, yeteneğin işlenmesi, geliştirilmesi ile ilgili önemli mesajla, ipuçları veriyor. İçtenlikli, duygulu, düşünen bir anne ve bir insan olarak bize bir yol haritası iziyor.

Fazıl Say'ın yeteneği kadar sıradışı bir yaşamı annesinin kaleminden anlatan bu kitap, çocuklarının yeteneklerini ufuklarını araştıran ebeveynler için bir rehber.

Bu kitap yaratıcılığı yücelten, irdeleyen, hedefleyen çağımız insanı için bir kaynak kitap.

Kitabın önsözünde Gürgün Say, "Deneyimleriminfazıl say'ın tırnakları ile kazıyarak açtığı zirve yolunda, daha çok sayıda gencimizin ondan daha kolay geçmasine yardımcı olmasını umuyor ve diliyorum. Kitabı yazmamın temel amacı budur." diyor.

Sevinçleri ve acılarıyla, kaygıları, kuşkuları, sorunları ve çözümleriyle, bütün anne-babaların okuması gereken bvir kitap.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı