Flash Flashpoint Dünyası - Kolins, Scott

Flash Flashpoint Dünyası

Scott Kolins

Yayınevi: Arka Bahçe

Yayın tarihi: 09/2016

ISBN: 9786059209359

Çevirmen : Cem Demirkan

Türkçe | 256 Sayfa | 16,00 x 24,00 cm

Tür: Çizgi Roman

Dünyanın En Büyük Süper Kötülerine Ne Oldu?

Flashpoint, DC Evrenini değiştirdi ve artık hiçbir şey eskisi gibi değil. Flash olması gerektiği gibi bir kahraman değil ve tüm kâinatı saran zaman fırtınasından en çok etkilenenler de ona en yakın kişiler.

Yazar/çizer Scott Kolins (The Flash) bize Central City’nin en büyük kahramanı gizemli Citizen Cold’u sunuyor. Peki, Cold’un düşmanı olan Haydut’lar ondan intikam almak için can atarken uzun süredir sakladığı geçmişini korumaya daha ne kadar devam edebilecek?

Kendisine engel olacak Flash olmadığından GORILLA GRODD koca bir kıtayı ele geçirebilir ve Adam Glass’ın (Suicide Squad) yazdığı Kıyamet Ordusu’nda Isı Dalgası dünyanın en sıkı korunan hapishanesini ele geçirebilir… içindeki dünyanın en tehlikeli mahkûmları ile birlikte.

Ve Sterling Gates’in (Hawk and Dow)  kaleminden Çocuk Flash - Kaybolmuş’da ise Bart Allen kendisini zamanda sürüklenir halde bulacak. Fakat tüm gerçekliğin ortadan kalkmasına neden olabilecek, muhtemelen Zıt Flash’ın eseri olan, bu fırtınayı ondan başka durdurabilecek hiç kimse yok. 

DC Evreni sonsuza kadar değişmeden daha önce hiç keşfetmediğiniz bir dünyayı keşfedin...

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı