%26
Floransa Canavarı - Preston, Douglas

Floransa Canavarı

Douglas Preston

Yayınevi: Artemis

Yayın tarihi: 09/2017

ISBN: 9786053042921

Yazar : Mario Spezi

Türkçe | 402 Sayfa | 14 x 21,5 cm

Tür: Roman Öykü

  • 25,90 TL
  • 35,00 TL

İTALYA’NIN FLORANSA TEPELERİNDE YAŞANAN DEHŞET VERİCİ BİR SUÇ VE CEZA HİKÂYESİ

Amerikalı yazar Douglas Preston, hayallerini gerçekleştirip ailesiyle birlikte İtalya’da zeytinlikler içindeki yeni evine taşındığında, kafasındaki o gerilim romanını nihayet yazabileceğini düşünüyordu. Ancak kurgulayabileceği gerilimden çok daha fazlasını yaşayacağını hiç aklından geçirmiyordu.
Yeni evinin etrafındaki arazileri gezerken, İtalyan suç tarihinin en ürpertici cinayetlerini işlemiş, Floransa Canavarı olarak bilinen bir seri katilin ayak izinden gittiğini keşfetti.
Yazmayı planladığı romanını bir kenara bırakıp bu gerçek hikâyenin peşine düşen Preston, kendini bu davaya adayan gazeteci Mario Spezi ile birlikte dosya üzerinde çalışmaya başladı. İkili Floransa Canavarı olduğuna inandıkları adamın izini sürdü ve onunla ürpertici görüşmeler yaptı. Ancak gerçeği gün yüzüne çıkarmak isteyen Preston ve Spezi kendilerini bir anda bu soruşturmanın hedefinde buldu. Sanki kader Suç ve Ceza’nın yeniden yazılmasını istiyordu.

DOUGLAS PRESTON
Amerikan Doğa Tarihi Müzesi’nde yazar - editör olarak çalıştı ve Princeton Üniversitesi’nde yaratıcı yazarlık dersleri verdi. The New Yorker, Natural History, National Geographic, Harper’s, Smithsonian ve The Atlantic’de yazdı. Sayısız romanı yayımlanan Preston, ayrıca Lincoln Child ile birlikte yazdığı
romanlarla da çok ses getirmiştir.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı