Gelecek Vizyonu : İlerlemenize Yardımcı Olacak 10 Strateji - Jirsch, Anne

Gelecek Vizyonu : İlerlemenize Yardımcı Olacak 10 Strateji

Anne Jirsch

Yayınevi: Sola Unitas

Yayın tarihi: 02/2024

ISBN: 9786256811300

Çevirmen : Eren Kanat

Karton Kapak | Türkçe | 232 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: İş Yönetimi

 Anne Jirsch, Gelecek Vizyonu adlı benzersiz bir sistem üzerine kurulu olan inovatif bir iş aracının yaratıcısıdır. Gelecek Vizyonu, iş, kariyer ve çalışma hayatına odaklanarak herkesin seçtiği iş kolunda ilerlemesine yardımcı olan bir araçtır.
Bu kitap, değişimin kaçınılmaz olduğu iş dünyasında, her meslek grubundan bireyin gelecekteki başarı yolunu öngörmesine yardımcı olan pratik stratejiler sunmaktadır. Kuaförden CEO'ya, IT danışmanından terapiste kadar herkesin değişime ayak uydurmasını sağlayacak bilgileri içermektedir.
Gelecek Vizyonu, size avantaj sağlayan, sizi doğru yönlendiren ve kariyerinizdeki gelişime odaklanmanızı sağlayan bir rehberdir. Klinik hipnoz, görselleştirme ve sezgi çalışmalarını birleştirerek, gelecekteki iş yolunuzu çizmenize yardımcı olacak bir araç sunmaktadır.
Kitapta bulunan 10 stratejiyle sezgilerinizle yönlendirilme, yaratıcı dehanızı kullanma, beyin kapasitenizi tam kullanma, kendinize özgü bilgi işleme yöntemlerinizi anlama gibi becerileri geliştireceksiniz. Bilimsel ve kişisel vaka çalışmalarıyla desteklenmiş her bölüm, pratik alıştırmalarla zenginleştirilmiştir, böylece geleceğinizi kontrol altına alabilirsiniz. Geleceğinizi şekillendirmek ve yönlendirmek için bu kapsamlı rehber, herkesin kullanabileceği etkili stratejiler sunmaktadır..

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2024 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015