%10
Girişimci Pazarlama : Profesyonelliğin Ötesinde Yaratıcılık, Liderlik ve Sürdürülebilirlik : Citli - Kotler, Philip

Girişimci Pazarlama : Profesyonelliğin Ötesinde Yaratıcılık, Liderlik ve Sürdürülebilirlik : Citli

Philip Kotler

Yayınevi: EAE Yayınları

Yayın tarihi: 04/2024

ISBN: 9786254344282

Çevirmen : Taner Gezer

Ciltli | Türkçe | 272 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: İş Yönetimi

  • 405,00 TL

Profesyonelliğin Ötesinde Yaratıcılık, Liderlik ve Sürdürülebilirlik Philip Kotler "Kotler ve meslektaşları yine iş başında. Pazarlamada Phil'in ve arkadaşlarının damgasını vurmadığı hiçbir alan yok. Bu kitap bizi, birbiriyle ilişkili çok sayıda kanal aracılığıyla pazarlamaya dair daha önce oluşturulmuş çok kanallı literatürden, çalışma biçimimizi 2023’ün ihtiyaçlarına göre, birleşik ev modelinde yeniden tasarlamamız gerektiğine dair içsel bir bakış açısına götürüyor. Organizasyonun her parçasının birbirine bağlı olmasının, dünyadaki tüm değişimler ve bugün nasıl çalıştığımızla birlikte nasıl gerekli olduğunu vurguluyorlar. Günümüz firmasının ayakta kalması ve gelişmesi için yeni bir yapı tanımlıyorlar. Bravo!!!"
David Reibstein, Pazarlama Profesörü, Pennsylvania Üniversitesi

"Pazarlamacılar genellikle sadece taktiksel konulara takılıp kalırlar. Bu kitap, iş insanlarının, özellikle de pazarlamacıların, tatmin edici kâr marjlarını koruyup şirketin piyasa değeriyle ilgilenirken müşteri ve diğer paydaşlara çözümler sunma konusunda işleri daha stratejik bir şekilde anlayabilmeleri için bütünsel bir bakış açısı sunuyor."
Hermann Simon, Kurucu ve Onursal Başkan, Simon-Kucher& Ortakları

"Girişimci bir zihniyete ve mevcut profesyonel yetkinliğin ikame edilmesinden ziyade onu artıracak araçlara sahip olma fikrini seviyorum. Bu kitap, yaratıcılığı, çevikliği ve 'yapabilirim' yaklaşımıyla girişimci bir zihniyetin, dinamik pazarlama alanlarıyla karşı karşıya kalan modern bir firmanın profesyonel yetkinliğini nasıl artırması gerektiğini gösteriyor."
David Aaker, Profesör, California Üniversitesi

"Yeni girişimlerin başarısında pazarlamanın rolünü ön plana çıkaran ustalıkla tasarlanmış. Hem yeni hem de deneyimli girişimciler açısından ‘mutlaka okunması gereken’ bir kitap."
Stanley F. Stasch, Onursal Profesör, Chicago Loyola Üniversitesi

"Pazarlama biliminin ufku sürekli genişliyor. Girişimci pazarlama da gelişiyor, birçok yönüyle daha güçlü bir şekilde iç içe geçiyor ve işletme performansında giderek daha önemli bir rol oynuyor. Bu kitap bu karmaşıklığı basitleştirdiği ve bizi girişimci pazarlamanın yeni sınırlarına taşıdığı için mutluyum."
Marc Oliver Opresnik, Kotler Impact Baş Araştırma Sorumlusu ve Lübeck Teknik Üniversitesinde Pazarlama ve Yönetim Profesörü

Motor Kurye ile Teslim
Bu Ürünün Bulunduğu Şubelerimiz:
  • pandora.com.tr
  • Nişantaşı

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2024 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015