Gökkuşağı Türkçe 4 : Ders Kitabı - Öztürk, Tuncay

Gökkuşağı Türkçe 4 : Ders Kitabı

Dünyanın geniş bir bölgesinde konuşulan Türkçe, oldukça eski bir kültür zeminine sahiptir. Yeni sosyal ve siyasi gelişmelerle birlikte önem kazanan Türk dili çok farklı coğrafyalarda ilgi ile karşılanmakta ve bunun sonucu olarak Türkçe öğrenme talepleri de gittikçe artmaktadır.

Türkçe öğrenmeyi zevkli hâle getirmek ve Türkçeyi kültür unsurlarıyla birlikte öğretmek Gökkuşağı Türkçe Öğretim Setinin en önemli amaçlarındandır. İşte, Gökkuşağı Türkçe Ders Kitabı 4 öğrencilerin metinler yoluyla Türkiyeyi ve Türk kültürünü yakından tanıdıkları kitaplardır.

Gökkuşağı Türkçe Ders Kitabı 4; 13-18 yaş aralığındaki orta seviye öğrencilerine hitap etmektedir. Bu seviyede öğrenciler 250-300 kelimeden oluşan okuma ve dinleme metinleriyle tanışmaktadır. Öğrencilere bu metinlerle ilgili ölçme ve değerlendirme kriterlerine göre farklı türde sorular sorulmaktadır.

Gökkuşağı Türkçe Ders Kitabı 4; 16 konudan oluşmaktadır. Her bir konuda Derse Hazırlık, Kelimeler, Okuma-Anlama, Dinleme-Anlama, Konuşma, Yazma, Deyim, Dil Bilgisi, Değerlendirme, Oyun-Eğlence bölümleri bulunmaktadır.

İlgili Ürünler

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2020 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı