Green Lantern Cilt 4 : Green Lanternların İntikamı - Johns, Geoff

Green Lantern Cilt 4 : Green Lanternların İntikamı

Geoff Johns

Yayınevi: Arka Bahçe

Yayın tarihi: 10/2016

ISBN: 9786059209366

Çevirmen : Sinan Ural

Türkçe | 176 Sayfa | 16,00 x 24,00 cm

Tür: Çizgi Roman

Green Lantern Geçmişinin Günahları ile Savaşmalı... Hem de Net Bir Şekilde.

Uzay sektörü 2814’ün Green Lantern’ı Hal Jordan’ın telafi etmesi gereken çok şey var. Uzaylı bir varlığın etkisi altındayken, Jordan tüm Green Lantern Birlik’inin dağılmasına sebep olmuş, bu esnada birçok arkadaşını öldürmüştü.

Şimdi arkadaşlarının ve müttefiklerinin güvenini yeniden kazandı ve hayatını bir Birlik üyesi, Dünya’nın koruyucusu ve bir insan olarak tekrardan inşaa ediyor.

Ama kader Jordan’ın geçmişinden kaçmasına izin vermeyecek. Jordan’ın öldürdüğünü düşündüğü Green Lanternlar halen hayatta ve intikam peşinde olabilirler.

Kayıp Lanternları kurtarmak için Jordan düşman topraklarının tam merkezine seyahat edecek ve geçmişinden gelen başka bir tehdit ile yüzleşecek. Ancak bundan sağ kurtulursa ödül günahlarından kurtulmadan çok daha fazlası olabilir…

Carlos Pacheco (Superman/Batman), Ethan Van Sciver (Green Lantern: Rebirth) ve Ivan Reis’in (Rann-Thanagar War) yardımı ile yazar Geoff Johns (Infinite Crisis) Green Lantern’ı evrendeki en büyük süper kahramanlardan biri konumuna getirmeye devam ediyor.

Green Lantern Cilt için şu an mevcudu olmayanlar

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı