%15
Gül Hançer - Ahdieh, Renee

Gül Hançer

Renee Ahdieh

Yayınevi: Pegasus

Yayın tarihi: 04/2018

ISBN: 9786052994443

Çevirmen : Dilan Toplu

Türkçe | 416 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Tarihsel Roman

  • 50,79 TL
  • 59,75 TL

Gök ne kadar karanlıksa yıldızlar da o kadar parlar…
 Savaşın eşiğindeki topraklarda Şehrazad çok sevdiği kocası Horasan Halifesi’nin yanından ayrılmak zorunda kalır. Bir zamanlar korkunç acılar yaşatan kalpsiz bir katil olduğunu düşündüğü Halid’in sırları ortaya döküldükçe karşısında sıradışı bir adam ve karşı koyamadığı bir sevgi bulmuştur. Ancak bir lanet yüzünden Halid’le yolları sonsuza dek ayrılmak üzeredir.
Ailesiyle tekrar bir araya gelen Şehrazad’ın sığındığı çölde, Halid’e karşı gelip imparatorluğu yıkmak için hazırlık yapan bir ordu da toplanmaktadır. Üstelik başında Şehrazad’ın çocukluk aşkı vardır. Sevdiklerine duyduğu sadakat yüzünden köşeye sıkışan Şazi, içindeki sihri kullanarak bu korkunç laneti yok edip yaklaşan savaşı engelleyebilmek için bir başına yola çıkar. Fakat hayatta kalabilmek için kendi düşmanlarını da yenmelidir.
Gazap ve Şafak’la başlayan macera, Şehrazad’ın en büyük aşkına tekrar kavuşabilmek için her şeyi riske attığı bu kitapla sona eriyor.
“Ateşli bir romantizm, cesur bir kadın kahraman, değişken sadakatler… Tabii bir de sürprizler.”

- Booklist
 “Kılıç düelloları, sırlar ve fedakârlıklarla dolu bu fırtınalı kitapla Renée Ahdieh hayal gücünün sınırlarını zorladığı seriye şahane bir son yazmış.”

- USA Today
“Her şeyin ötesine geçen, dillere destan, gümbür gümbür çağlayan bir aşk… Öykülerle ilgili bu öyküde aşk, ‘kelimeler olmadan konuşmak’ ne demek ortaya koyuyor. Heyecan dolu ve duygu yüklü.”

- Kirkus Reviews
“Tatmin edici, hızlı bir sonla Ahdieh ailelerin çıkardığı zorluklar ile sonsuz sadakati incelikle işleyerek kolay kolay aklınızdan çıkmayacak bir aşk hikâyesi kaleme almış.”

- InStyle
“Fantastikseverler bu sıradışı devam kitabını çok beğenecek.”

- Buzzfeed
“Şairane bir tarz ile güçlü bir konu ve zengin detaylar birleşince ortaya romantizm ve aksiyonun harika bir karışımı çıkmış.  Modern bir klasik.”

- School Library Journal
“Okumayı bitirdiğimden beri aklımdan çıkmıyor. Etkileyici, heyecanlı ve mükemmel kurgulanmış bir eser.”

- Lauren DeStefano, The New York Times çoksatan yazarı

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı