%15
Gün Işığım - Nelson, Jandy

Gün Işığım

Jandy Nelson

Yayınevi: Pegasus

Yayın tarihi: 11/2016

ISBN: 9786052990254

Çevirmen : Gizem Yeşildal

Türkçe | 384 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Roman Öykü

  • 31,24 TL
  • 36,75 TL

Birbirleri olmadan hikayeleri yarım kalırdı...
Noah ile Jude’un arasında yalnızca birkaç saat olsa da onlara bakınca kardeş olduklarını bile söylemek güçtür: Noah resim yapmayı seven, utangaç ve yalnız bir genç adam, Jude ise sosyal ve girişken bir genç kızdır. Noah yalnız ve çekici Ay ise, Jude gözüpek ve canayakın Güneş’tir. Yine de iki kardeş tek bir ruha sahipmişçesine yakındır.
Ama üç sene sonra, Jude ile Noah arasındaki bağ neredeyse tamamen kopmuş, ikizlerin yollarını ayıran bir olay olmuştur… Noah resim yapmayı bırakmış, yeteneğini kaybetmiştir. Jude ise coşkuyla sarıldığı dünyaya küsmüştür. 
İki kardeşin iki farklı zamanda anlattığı bu hikayede farkında olmadıkları şey, ikisinin de gerçeğin sadece bir yüzünü bildikleridir. Ve Ay ile Güneşin’in yeniden bir araya gelebilmesi, hikayenin diğer yarısını öğrenmelerine bağlıdır...
“Hepimiz her ne olursa olsun çarpışma rotasında birbirimize doğru ilerliyorduk. Belki de bazı insanların aynı hikayenin içinde yer alması kaderlerinde vardı.”
“Yerçekimine meydan okuyan, hayat dolu bir deneyim.”
San Francisco Magazine
“Jandy Nelson nadir bulunan, patlamaya hazır bir yetenek. Bana kelimelerin neden dünyayı değiştirebileceğini hatırlatıyor.”
Tahereh Mafi, New York Times çoksatan yazarı
“Fırtınalı, güzel ve derinden etkileyen bir roman. Jandy Nelson’ın üslubu o kadar heyecan verici, o kadar hayat dolu ki sayfalar adeta ışıldıyor.” 
Ransom Riggs, New York Times çoksatan yazarı
“Olağanüstü bir kitap! Daha önce buna benzer bir şey hiç okumamıştım. Şiir gibi, eşsiz, tutkulu, büyüleyici, trajik, umut dolu… Nelson’ın karakterleri sayfalardan uçup kalbinize konacak.” 
Nancy Garden

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı