%10
Güzellik Diyeti : Yaşsız Güzelliğin Beş Sırrı - WOLFE, DAVID A.

Güzellik Diyeti : Yaşsız Güzelliğin Beş Sırrı

DAVID A. WOLFE

Yayınevi: The Kitap

Yayın tarihi: 07/2019

ISBN: 9786057950413

Yazar : R. A. Gauthier

Çevirmen : Damla Tanla

Türkçe | 336 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Beslenme-Diyet

  • 36,00 TL
  • 40,00 TL

Başarısı uluslararası alanda kanıtlanmış ve Amerika’nın önde gelen beslenme uzmanlarından biri olan David Wolfe, kalıcı bir güzelliğe sahip olmanıza yarayan beş faktörü bu kitapta topluyor.
Dış görünüşümüz; hayat seçimlerimizi, zihinsel durumumuzu ve potansiyelimizi yansıtan bir aynadır. Güzelliği içten dışa yaratmak, deneyimlemek ve beslemek yerine güzel olmayı arzulamamız, kadınları günde ortalama 168 farklı kimyasala maruz bırakan 160 milyar dolarlık bir güzellik ve kozmetik endüstrisi yarattı. Bu toksin akını vücutlarımızı kirletip cildimizi mahvediyor, enerjimizi ve canlılığımızı yok ediyor.

Doğal güzelliğe giden yol basittir. Güzellik ve beslenme uzmanı David Wolfe yıllar süren araştırmalarının ardından size daha sağlıklı bir bünye, daha ışıltılı bir cilt ve içten dışa bol bol canlılık kazandıracak bilimsel temelli beş güzellik faktörünü açıklıyor.

Bu kitapta güzellik için beslenmeyi, vücudunuzu toksinlerden arındırmayı, hücrelerinizi beslemeyi, hormonlarınızı dengelemeyi ve stresi yenmeyi öğreneceksiniz.
60’tan fazla basit, sağlıklı, leziz yemek tarifi ve Bir Haftalık Hızlandırıcı Başlangıç Programıyla kriyoterapi, aktif karbon ve probiyotikler gibi doğal kaynakların kullanımına dair zekice tavsiyeler ve daha fazlasıyla Güzellik Diyeti; içten dışa doğal, ışıltılı bir güzelliğe giden en sağlıklı yola dair eksiksiz bir rehber niteliğinde.
 
 
YAZAR HAKKINDA
 
David “Avokado” Wolfe “şimdiye kadar yaşanmış en iyi günü” yaratma arzusunu gerçekleştirmek adına süper gıdalar ve süper otları günlük yaşamımıza entegre etmeye dair bir tutkusu olan, çok aranan bir sağlık ve uzun yaşam konuşmacısıdır. Süper gıdalar, süper otlar, yaşayan kaynak suları ve ham çikolataya dair dünya çapında bir yaşam biçimi hareketini ateşleyerek ışıltılı sağlık ve doğal yaşamın öncüsü olan David, yıllarca süren akademik çalışmalarının yanı sıra organik tarımcı ve arıcı olarak elde ettiği birinci elden deneyimle bilgileri paylaşmaktadır.

Doğada vakit geçirme, sürdürülebilir bir yaşam sürme, pozitif bir zihinsel yaklaşıma sahip olma ve mevcut olan en iyi gıdaları tüketme ideallerini savunduğu üç binin üzerinde canlı organizasyon ve inzivaya ev sahipliği yaparak dünyayı gezmiş ve yirmi dokuz ülkeyi ziyaret etmiştir.

Ünlülere, elit sporculara hem ebeveynlere hem de çocuklara beslenme danışmanlığı yapan David, herkese sağlıklı bir yaşam sürmek için sorumluluk almak üzere destek veriyor. David Amerika’nın önde gelen mutfak aletlerinden biri olan NUTRiBULLET™’ın ünlü sözcüsü. Facebook sayfası (www.facebook.com/DavidAvocadoWolfe) ve Facebook videoları ile paylaşımları kısa ama güçlü ilham verici sözleri, haberler, sağlık bilgileri ve eğitimleri ile her hafta dünyanın dört bir yanında milyonlarca insana ulaşıyor. David 12 milyonun üzerinde Facebook hayranı sayesinde dünyadaki en çok yorum alan, tıklanan ve paylaşılan etkilerden birine sahip.
 

Motor Kurye ile Teslim
Bu Ürünün Bulunduğu Şubelerimiz:
  • pandora.com.tr
  • Beyoğlu
  • Nişantaşı

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2020 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı