Hakimim Adli Hakimlik : Soru Bankası Seti - Güven, Serhat

Hakimim Adli Hakimlik : Soru Bankası Seti

Serhat Güven

Yayınevi: Temsil Kitap

ISBN: 9786052705189

Yazar : Çağrı Ünsal

Türkçe | 1072 Sayfa | 16,5 x 23,5 cm

Tür: Sınav Hazırlık / KPSS

 Yıllardır ders anlatan, kitap yazan, soru hazırlayan bir akademisyen olarak, “sınav” sözcüğünün sizler için “stres” anlamına geldiğini çok iyi biliyorum. Hatta diyebilirim ki aynı stresi her sınavda sizlerle beraber ben de yaşıyorum, benim de uykularımı çalıyor Ölümcül Stres Yaşatma Merkezi. Kimi zaman dur durak bilmeksizin çalışan karınca olursunuz bu sınavda; kimi zaman ağustos böceğine dönüşür, tarihmiş, idareymiş, edeniymiş, her şeyi boşlayıp atarsınız kendinizi sokağa. Yolun sonu ise gene kürkçü dükkânı, dönüp geldiğiniz, kitaplarla dolu aynı masa.

Yeni bir hırsla kolları sıvamışken içinizi daraltır önünüzdeki yığın. Kitapların kimi okuldan kalma, kimi arkadaştan çalma, kimi herkes alıyor diye alınmış, kimi ucuz diye kapılmış, kimi kim bilir nereden...  İyi de şimdi ne yapmalı? Nereden ve nasıl başlamalı?

Şu an bu satırları okuyorsanız artık bir önemi yok. Nicelik değil niteliğe önem veren hocalarımızca, hangi kitapla başlarsanız başlayın, bu zorlu yolculuğunuz ferah bir düzlükte sona ersin diye hazırlandı HÂKİMİM. Konuya hâkim olmadan, ‘hâkim’ olunamayacağını bildiğimiz için, sorularımızı konuyu öğretici bir biçimde hazırladık.

Kitabımızın bu on ikinci baskısının da ilk on bir baskıda olduğu gibi… gibi sizlere oldukça faydalı olacağını bilmenin huzuru ile kitabın hazırlanmasında beni yalnız bırakmayan, yanımda yer alarak bana destek olan tüm hoca arkadaşlarıma bilgi ve tecrübelerini sizlerle paylaştıkları için teşekkürü borç bilirim.

Size mesleğinizi sorduklarında;

    ‘HÂKİMİM’ diye cevap verebilmeniz dileğiyle…

 

KİTABIN İÇİNDEKİ KONU BAŞLIKLARI
ANAYASA HUKUKU
İDARE HUKUKU
İDARİ YARGILAMA HUKUKU
MEDENİ HUKUK
BORÇLAR HUKUKU
CEZA HUKUKU -Genel Hükümler
CEZA HUKUKU -Özel Hükümler
CEZA MUHAKEMESİ HUKUKU
MEDENİ USÛL HUKUKU
İCRA VE İFLAS HUKUKU
TİCARET HUKUKU
İŞ HUKUKU

İlgili Ürünler

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı