Harmanoğlu  - Karasu, Kamran

Harmanoğlu

Kamran Karasu

Yayınevi: Cinius

Yayın tarihi: 02/2018

ISBN: 9786052965962

Türkçe | 113 Sayfa | 13 x 19,5 cm

Tür: Şiir

“Eline batan bir iğne kanatır, kanını gördüğümde bunu kanıtlarsın, Peki; acısını hissedemiyor, kanını göremiyorsam, bana acını nasıl kanıtlarsın? O var... Bu bir gerçek! Tek sorun hissedememek, hissiyat bu kadar önemli demek!”
Kamran KARASU
 Doğru düşünen toplumların, yanlış düşündüğünü sanıp buna aldanmak, başarısız olduklarını düşünmek ahmaklıktır. Yanlış felsefeli olan toplumların geleceği ise hüsrandır. Şimdi güçlü göründüklerine bakmayın… Bekleyin!..

Doğru düşünme yetisini kazanmış toplumları, yanlışa itmek ya imkânsız, ya da o kadar zordur. Yanlış felsefeli toplumların geleceği ise kendinden çok çok sonra doğurabileceği bir dahiye muhtaçtır.
 “Yanlışa karşılık vermemek, başlı başına bir yanlışlıktır. Karşı koymada, doğrular içinde yanlışın olmayışı ise saçmalıktır. Çünkü karşı koyma maddi dünyan için bir doğruysa da, manevi dünyan için mutlaka seni inciten bir yanlışa dönüşecektir.”
 “Çalarlar, çırparlar! Onlar hayatlarını iyi bir şekilde sürdürebilmek için yaşarlar, biz ise iyi bir şekilde bitirebilmek için, aramızdaki tek fark bu.”
 “Karşına çıkan her zorlukla uğraş! Karşına çıkacak zor bulamayacaksın… Gör! Karşılaştığın her zorluk, zafer kazanman için bir fırsattır, zafer kazanmış ve kazanan varlıklar, bunu kanıtlar!”

 

 

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2018 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı