Hastalığın İyileştirici Gücü : Hastalık İyileşmeye Giden Yoldur - DETHLEFSEN, THORWALD

Hastalığın İyileştirici Gücü : Hastalık İyileşmeye Giden Yoldur

THORWALD DETHLEFSEN

Yayınevi: Sola Unitas

Yayın tarihi: 02/2022

ISBN: 9786258064254

Yazar : RUEDIGER DAHLKE

Çevirmen : Defne Yazıcıoğlu

Türkçe | 352 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Sosyal Psikoloji

 Hastalığı kabullenmek, üzerine çalışmak ve onu tamamen saf dışı bırakmak elinizde!
Bu kitap, hastalıkla ilgili kabul edilen fikirlere, onun savaşılacak bir düşman olmadığını öne sürerek meydan okuyor. Belirtilerinizi psikolojik veya ruhsal çatışmaların bedensel ifadeleri olarak gördüğünüzde, bunları içsel çalışma için kılavuz olarak kullanabilirsiniz. Enfeksiyon, alerji, solunum, sindirim, cilt, sinir sistemi, kalp ve dolaşım, cinsellik ve hamilelik, hatta kazalarla ilgili sıkıntılara bile kalbi ve zihni iyileştiren pratik eylemlerle cevap verebilirsiniz.
Hastalığın bizi iyileştirebileceğini hiç düşündünüz mü?
Işık ve karanlık birbirinin karşıtıdır. Yine de biri diğerine bağlıdır. Tıpkı sol ayağın basmasının sağ ayağa bağlı olduğu gibi. Kulak verdiğiniz belirtiler aslında sizlere hastalığın çözümünü söylüyor.
Yazarlar, biri ruhsal geleneklerde, diğeri doğal şifa ve psikoterapide eğitilmiş psikologlardır. Onların arketipsel veya yorumlayıcı tıbbının amacı, her hastalık kalıbının belirli bir içeriği ifade etmesi gibi, vücudun her organının ve her bölgesinin özel bir önemi olduğunu görmemize yardımcı olmaktır. Bir ‘bulaşıcı sağlık’ alanı oluşturabilmemiz ve kendi yaşam misyonumuzu ve gelişim yolumuzu bulmada kontrolü ele alabilmemiz için Hastalığın İyileştirici Gücü’nü keşfetmek zorundayız.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı