%25
Hayat Sana Teşekkür Ederim - Kaplan, Janice

Hayat Sana Teşekkür Ederim

Janice Kaplan

Yayınevi: Kuraldışı

Yayın tarihi: 02/2016

ISBN: 9789752753303

Çevirmen : Seda Toksoy

Türkçe | 280 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Kişisel Gelişim

  • 15,75 TL
  • 21,00 TL

Teşekkür etmeyi bilin ki hayatınızda teşekkür edeceğiniz şeyler çoğalsın. 
Çoğu  insan,  sahip olduklarının değerini bilmek yerine  sahip olmadıklarına odaklanarak hayıflanır ve bu yüzden mutsuz  olur,  hatta  acı  çeker. Oysa şükran  duymayı  bilmek,  sahip  olduklarının  değerini  bilerek  hayata  teşekkür etmektir.  
“Şükran, erdemlerin en büyüğü olmakla kalmaz, tüm erdemlerin de anasıdır” der Çiçero.  Şükran duymanın, hayatın  iyi yanlarına odaklanmanın, bağışıklık sistemini güçlendirdiğini biliyor musunuz? Ve tabii  bunu  bir  yaşam  tarzı  haline  getirdiğinizde  bütün  ilişkilerinizin,  hayatınızın  akışının  değişmesi,  dönüşmesi kaçınılmazdır. Şükran duymayı bilmek hayattan doyum alan mutlu insanların ortak tutumlarından biridir.
Gerçek  bir  keşif  yolculuğu  için  yeni  yerler  aramak  değil,  yeni  gözlerle  bakmak  gerekir.  Janice Kaplan,  bir  yıl boyunca  her  gün  yaşadıklarına  farklı  bir şekilde,  yeni  gözlerle  bakmaya  karar  verir... Ve  elbette  bu  yeni  bakış açısıyla her gün şükran duyacağı bir şey bulacaktır. Sonucun hayatının kalitesine olumlu etkisi şaşırtıcı boyutta olur. Evliliği, çocuklarıyla ve dostlarıyla ilişkileri, sağlığı, iş hayatı... her şey ama her şey artık çok farklıdır.   Bu  değişim-dönüşüm  sürecini,  yaşadıklarını,  deneyimlerini  eğlenceli  bir  dille,  içtenlikle  anlatan  yazar  ilginç pratikler, yöntemler önerirken ayrıca çeşitli bilim insanlarının görüşlerini de paylaşıyor. 
Her gün şükran duyacağınız bir şey mutlaka vardır, bunu görür ve kıymetini bilirseniz sizin de hayatınız değişir!

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2020 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı