Hayat Yeniden Doğunca Güzel - Bulut, Seyfettin

Hayat Yeniden Doğunca Güzel

Seyfettin Bulut

Yayınevi: Yediveren

Yayın tarihi: 10/2014

ISBN: 9786055011499

Türkçe | 232 Sayfa | 14 x 20 cm

Tür: Kişisel Gelişim

Hakikat arayışının size tattırdığı doyumsuz hazları, kafası ve kalbi, kendisini aydınlatacak bir ışık bekleyenlerle paylaşma arzusu bu çalışmaya meyve verdi. Tüm gördüklerimiz, yaşadıklarımız, okuduklarımız ve dinlediklerimiz, bu kitabın ortaya çıkmasında pay sahibi.Yazar'ın hazinelerimin sandığı" olarak nitelendirdiği bu eser, huzurlu ve doyumlu bir hayat hepimize yettiği gibi size de yeteceğini ümit ediyorum. 

Her insanın her şeyden önce varlık sorununu çözmesi, yaratılış gayesini öğrenerek hayatını anlamlandırması gerekir. İnsan bunu başarabildiği ölçüde manen güçlenecek ve hayatla daha kolay baş edebilecektir. Varoluş gayesini tam olarak bilmeyenler, sislerin içinde yönünü şaşıran kişiler gibidir. Zamanımızda maalesef büyük çoğunluk hiçbir şeyin farkına varmadan böyle şaşkın ve duyarsız yaşamaktadır ki temel problem budur. 

Sanal dünyanın sunduğu sahte heyecanlar insanları bir süre oyalasa da kalıcı bir tatmin sağlamaya yetmemektedir. Hâlbuki hepimizin emin olmaya ve geleceğe güvenle bakmaya ihtiyacı vardır. 
Bu kitaphayatınızın manevi güven koridorlarını oluşturacaktır.
(Tanıtım Bülteninden)

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2020 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı