Hayatçalan - Apaka, Tuncay

Hayatçalan

Tuncay Apaka

Yayınevi: Karahan

Yayın tarihi: 02/2017

ISBN: 9786059374354

Türkçe | 477 Sayfa | 14 x 21 cm

Tür: Roman Öykü

Kendini tanıyan evin açtığı manyetik kapıdan içeri giren Alur, mutfağa doğru yöneldiğinde duyduğu garip cümle ile bir an duraksadı.
_Almanız gereken şeyler mi var yine?
Alur, mutfaktaki yemek masasına doğru ilerlerken, şaşkın bir şekilde cevapladı evi.
_Arıza mı yaptın ne?
_Bu sabah evden ayrıldıktan on dakika kadar sonra geri dönmüştünüz.
Bu kadar da olmazdı artık. Evin yazılımı henüz deneme aşamasındaydı; ama daha şimdiden halüsinasyonlar gören bir evi vardı işte.
_Anlaşılan senin yazılımının kontrol edilmesi gerekiyor.
Anlaşılan o ki şirket çalışanları artık eskisi kadar sorunsuz yazılımlar üretemiyorlar. Mutlaka açıklar barındıran hatalar yapıyorlar ve kullanıcıların yazılımı aldıktan sonra, tonlarca kredi vererek güncelleme yapması gerekiyor. Çalıştığı teknoloji şirketinin daha düzgün yazılımlar üretmesi gerekiyor. Bu tip hatalar barındıran bir yazılımı piyasaya süremezlerdi ki! Yarın ilk iş gerekli birimleri toplantıya çağırarak, yazılımların gerektiği gibi olması için talimatlar vermek olacak. 
_Yemekte ne var? diye sordu biraz da öfkeyle.
gimdilik en iyi yöntem, sorun çözülene kadar başka şeylerle meşgul olmaktı. Yazılım bürosuyla iletişime geçene kadar günlük sorunlarla ilgilenmek kendisini rahatlatacaktır. Büroya gerekli bilgilendirmeler yapıldıktan sonra, sorun o bölümde çalışanları ilgilendirir.
_Bugün, uzun süredir tatmadığınız lezzetleri hatırlamanıza yardımcı olacağımı sanıyorum.
Alur bu sırada mutfaktaki yemek masasına ulaşmıştı bile. Sofraya bir göz attı; gerçekten de uzun zamandır, belki de çocukluğundan beri tatmadığı hatta neredeyse unuttuğu lezzetler vardı masada.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı