%10
Her Şey Doymak İçin Mi? - Koçyiğit, Abdül Samed

Her Şey Doymak İçin Mi?

Abdül Samed Koçyiğit

Yayınevi: Cezve Kitap

Yayın tarihi: 02/2024

ISBN: 9786258480443

Karton Kapak | Türkçe |

Tür: Beslenme-Diyet

  • 99,90 TL

 Teknolojinin hızla geliştiği ve günlük hayatımızın her alanına sirayet ettiği bir çağda yaşıyoruz. Atalarımız besinlere ulaşırken dahi emek veriyordu. Şimdilerde hazır gıdalara kolayca ulaşabiliyoruz fakat doğal besinlere ulaşmak çok daha zor. Yapay besinlerin her yeri kuşattığı, yediğimiz gıdaların asli hüviyetini kaybetmeye başladığı bir devirde bu eserle birlikte fıtrata uygun bütüncül beslenme yolunda ilerleyeceksiniz.
Yapay besinlerle, radyasyonla, zararlı gıda katkı maddeleriyle ve stresle bozulan bağırsaklarınızı GAPS diyeti ile iyileştirip aralıklı açlık metodu ve listesi ile zayıflayacaksınız. “Bağırsağım geçirgen mi?” testini çözerek yaşadığınız sorunların temeline ineceksiniz. Vücudunuzu yangın yerine çeviren hastalıkların temelini oluşturan enflamasyonu, bağırsaklarınızı onararak ortadan kaldıracaksınız.
Bağışıklık sisteminin düşmanlarıyla nasıl savaştığını öğrenerek ilaç ve takviye kullanmadan besinlerle bağışıklığı güçlendirme yolculuğuna çıkacaksınız. Doğal gıda intolerans testi, yani eliminasyon diyeti ve beslenme programıyla, kendi bağışıklık ordunuzu yenileyecek, size zarar veren besinlerin hangileri olduğunu tespit edeceksiniz.
Bu kitapla birlikte artık evinizde bir bütüncül beslenme rehberi bulunacak. Doğru beslenmeye adım atmak, zayıflamak ve kendini iyileştirmek gayesinde olan herkese şifa olması duasıyla.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2024 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015