%26
Herkes için Gayrimenkulün Kitabı - Ata, Ulaş

Herkes için Gayrimenkulün Kitabı

Ulaş Ata

Yayınevi: Cinius

Yayın tarihi: 08/2021

ISBN: 9786257557924

Türkçe | 100 Sayfa | 13 x 19,5 cm

Tür: İş Yönetimi

  • 22,94 TL
  • 31,00 TL

 Bin bir emekle biriktirdiklerinizin ardından “KEŞKE böyle değerlendirmeseydim” diyerek üzülmemek için bu kitabı okumalısınız!
Prof. Dr. Metehan Özen

Değer katan, fayda yaratan, yeni nesil ve gelişen yeni dünyaya ışık tutan çok değerli bilgiler. Sektöre ve müşterilerimize kattığınız değer için teşekkür eder, büyük başarınızı gönülden tebrik ederim. Sevgiler, saygılar
Murat Goldştayn / Remax Türkiye Bölge Direktörü

Gayrimenkul sektöründe her zaman kutup yıldızı gibi kendini belli eden örnek insanlar olmuştur. Her şeyden önce dürüstlüğü, adalet duygusu ve herkese desteği, faydası dokunan kişiliği ile Teknoloji ve Eğitim başta olmak üzere her konuda işine olan yatırımı ve öncülüğüne GAYRİMENKULÜN KİTABI’nı da yazıyor olmuş olmak bu sektöre “BAŞARI” mührünü bir kere daha vuruyor olmaktır.
Musa Atlı / Remax Arge Broker

Ulaş Bey sektördeki geniş deneyimini sade ve açıklayıcı bir dille okuyucularına aktarıyor. Gayrimenkul ile ilgili tüm konuların detaylı anlatıldığı bir başucu kitabı. Gayrimenkul yatırımına yeni başlayanlardan profesyonel olarak bu alanda çalışanlara kadar herkes için çok faydalı olacak.
Görkem Öğüt / endeksa.com Kurucu Ortak ve Genel Müdürü

Gayrimenkul ile ilgili konulara “içten”, “aydınlatıcı” ve “ezber bozan” bir yaklaşım. Bir yandan aydınlatırken diğer yandan sorgulatıyor. Cümlelerdeki anlatım şekli ve rakamlarla örneklendirilmesi bir çırpıda okuma arzusu yaratıyor. Mülk sahibi ya da kiracı olmak isteyen herkese bu kitabı okumalarını tavsiye ediyorum.
Önder Şenol / Defacto CFO

Yatırımlarımızın her zamankinden daha değerli olduğu günümüz dünyasında gayrimenkul konusunda kendi kendimizi geliştirebileceğimiz bir kitaba herkesin çok ihtiyacı vardı. Bırakın Ulaş size uzmanı olduğu gayrimenkul konusunda en değerli bilgileri sunsun. Daha azına razı olmamak, kârlı çıkmak ve herkesin mutlu olabileceği anlaşmalar yapmak için… Haydi ilk sayfayı çevirin ve okumaya başlayın!
Kayhan Yıldırım / Eğitmen-Yazar


Hayatını “Bilmek yetmez, paylaşmak gerek!” felsefesiyle yaşayan, bilmenin “GÜÇ” olduğuna, paylaşmanınsa insanı güçlü kıldığına inanan, çok değerli eşim Ulaş Ata, sektörün kitabını yazarsa, tüm takipçilerine de okumak düşer! Özellikle beyaz yakalı arkadaşlarım, gayrimenkul yatırımı yapmadan önce muhakkak okumalısınız.
Tuğba Özsoy Ata / Satın Alma Bölüm Başkanı

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2021 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı