%26
Herkül’ü Uyandırmak : Klasik Vücut Geliştirme İhtisas Programı - Tezişçi, Orhan

Herkül’ü Uyandırmak : Klasik Vücut Geliştirme İhtisas Programı

Orhan Tezişçi

Yayınevi: Cinius

Yayın tarihi: 01/2019

ISBN: 9786057932662

Türkçe | 154 Sayfa | 16 x 23 cm

Tür: Spor

  • 25,90 TL
  • 35,00 TL

Bu kitap bir Klasik Vücut Geliştirme kitabıdır.
1960, 70 ve 80'lerden günümüze amatör ve profesyonel sporcular tarafından tecrübeyle elde edilen sonuçlan ve etkinlikleri kanıtlanmış sistem uygulamalarını içerir.
Size hızlı değişim vaat eden, süslü ve renkli magazin dergilerinden ve sosyal medya üzerinde yalanlar üstüne kurgulanan parlak yüzlü şaklaban kandırmacalarından değildir...
Mucize filan yaratmaz.
20+ Yıllık amatör sporculuğun ve profesyonel antrenörlük kariyerinin içinde öğrenilen ve tecrübe edilen bilimsel yaklaşımın sonuç odaklı icraatlarını öğretir.
Eğer biraz disiplin sahibiyseniz ve kendinize gerçekten meydan okuyabilecek kadar cesursanız elinize demir alıp nefes vererek içinizdeki Herkül'ü uyandırmak için 8 haftalık bu -gerçek değişime- hazırsınız demektir.
Tüm detaylar içerde…

Orhan Tezişçi – 79 İzmir doğumlu olup formel eğitimini Ayvalık Lisesi’nin ardından Birleşik Devletler Boston Dean College’de tamamladı. Massachusetts’de faaliyet gösteren eğitim kurumunun Sales&Marketing eğitimi sırasında ek olarak American Studies ekolünde verilen profesyonel fitness ve kişiye özel antrenman çözümleri derslerine katıldı. Beden objesinin temsili olarak felsefe ve sanat tarihi açısından irdelenmesi üzerine çalışmalara ilk bu dönemde dahil oldu ve –fiziksel form değişkenliğinin- sanat akımları ile beden formları üzerine olan etkilerini inceleyen ilk araştırmalarına bu dönemde başladı.
Türkiye’ye dönüşünde; Bedende simetri, proporsiyon ve denge unsurlarını neoklasik sanat akımları ve klasik Yunan Heykeli estetiğini temel alarak antrenman ile yeniden elde edilmesine dair kendi ekolü olan FİZİK REKONSTRÜTİF kitabı PODYUM GEREKMEZ’i 2012 yılında yayınladı. Kitap, üniversitelerin beden eğitimi bölümü öğrencileri ve gym antrenörleri tarafından hızla tükenerek amazon.com’a giren ilk Türk spor kitabı olma başarısını da elde etti ve ikinci baskını yaptı.
TVGF 3. Kademe antrenörlük ve Uluslararası Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu olan IFBB’nin Weight Training Specialist eğitimlerini başarı ile tamamladı.
Aktif şekilde ulusal takım resmi görevlisi ünvanı ile yurtdışı yarışmalarına iştirak etti ve Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu Eğitim Kurulu Üyesi olarak antrenörlük eğitimlerinde uzman eğitmen olarak görev yaptı.
Sanat tarihi, felsefe ve Zen ile ilgilenen yazar, kişisel eğitim ve atölye çalışmalarına İstanbul Moda’da bulunan Iron&Breath isimli butik stüdyosunda devam etmektedir.


 

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2020 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı