%25
İçindeki Dişiyi Uyandır - Vahapoğlu, Ece

İçindeki Dişiyi Uyandır

Ece Vahapoğlu

Yayınevi: Destek

Yayın tarihi: 04/2019

ISBN: 9786053115809

Türkçe | 240 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Kadın-Erkek

  • 21,00 TL
  • 28,00 TL

Kendimi kaderin akışına bıraktığımda, yani doğru zaman ilkesine güvendiğimde, zihnimde uyanan ışığı fark ettim. İçime akan bilgileri ve enerjiyi büyütüp derinleştirerek paylaşmaya karar verdim.
Bu kitap kalbimden, zihnimden, ruhumun derinliklerinden ve kadim enerjilerden yazılarak sana aktı. Yazdıklarımı uygularsan, yani  içindeki dişi enerjiyi kullanırsan, üreticiliğin, bereketin, yeteneklerin, iletişimin, ifaden ve ilişkilerin olumlu yönde artacak.
Bu kitapta enerjilerin dengelenmesine ve unuttuğumuz ama içimizde hep var olan dişi enerjiyi yeniden ortaya çıkarmaya ve hayatımızda kullanmaya yönelik bilgiler, yollar ve egzersizler bulacaksın:

• Fiziksel boyutta egzersizler
• Ruhsal boyutta blokajları açma, çakraları dengeleme, nefes ile enerjiyi düzeltme
• Yoga hareketlerinden beslenmeye kadar bilgiler
• Zihinsel boyutta davranış modelleri, beden dilini kullanma, meditasyon çeşitleri ve toksinleri atma

Eskiden kadınlar toplumda daha yüksek konumlarda bulunurlardı. Ayın döngüleriyle ve kadim güçleriyle toprağı yönlendirirlerdi. Günümüzde değişen dış şartlarla, kadınlar içlerindeki o gizemli gücü unuttu; ama yeniden o enerjiyi hatırlayabilir; bilgelik ve zarafetle güçlerini ellerine alabilirler!
Sen adım attıkça yol genişleyecek, yolculuk derinleşecek, yeni yollar çıkacak.
Sana ait olmayan kabuklarını soyman ve içindeki bilgeye ulaşman için yol arkadaşını buldun.
İçindeki gizemli dişi gücünü ve dişi enerjini ortaya çıkaracak uygulamaları yaparsan, hayat sana daha çok verecek! İş ve özel hayatında istediklerin sana bereketiyle ve hayırlı zamanda gelecek! Daha fazla parıldayacaksın, ışık saçacaksın ve çekim gücün artacak!

Yazar Hakkında:

1978 yılında İstanbul’da doğan Ece Vahapoğlu, İşletme okuduğu The American University of Rome’u 2000 yılında birincilikle bitirdi. Fransa IEHEI’de AB ve Uluslararası İlişkiler yüksek lisansı yaptı. 2001 yılında JC Derneği tarafından “Türkiye’nin En Başarılı Genci” seçildi. ABD Dışişleri Bakanlığı’nın “Uluslararası Yükselen Yıldızlar Liderlik Programı”na katıldı.
Çok satanlar listelerinde yer alan yedi kişisel gelişim kitabı, bir romanı, Sağlıklı Yaşam ve Spor üzerine dört kitabı var.
“Milliyet”, “Sabah”, “Akşam”, “Takvim” gazetelerinde köşe yazarlığı ve röportajlar yaptı. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde “Radyo ve TV Sunuculuğu” dersi verdi. Çeşitli TV kanallarında programlar sundu.
Ulusal ve uluslararası etkinliklerde Türkçe, İngilizce, Fransızca ve İtalyanca sunuculuk yapıyor. Kendi web sitesinin yanı sıra “CEO Life” dergisinde yazıyor.
Spor, eğitim ve sağlık alanında sosyal sorumluluk projelerinde yer alıyor. Göbeklitepe tanıtım projesinin koordinatörlüğünü yürüttü. Sağlıklı yaşam, spor ve beslenme seminerleri veriyor.
Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Herkes İçin Spor Federasyonu’ndan sertifikalı Wellness ve Yoga Eğitmeni olup aynı zamanda lisanslı atlet ve pilates eğitmenidir. Yetişkin, Hamile ve Çocuk Yogası uzmanlık alanlarıdır.
Fitness, yoga, pilates ve koşu sporları ile ilgili hem sporcu hem eğitmen olarak etkinliklerde yer alıyor. Spor tecrübelerine dayanarak kurduğu fit21 spor giyim ve aksesuvar markasının tasarımlarını da yapıyor.


 

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı