%20
İlköğretim Araştırma Kitabı : Birinci Kademe Öğrencilerinin Çizgisel Gelişimlerine Etki Eden Sosyo-E - Bulut, Şükran

İlköğretim Araştırma Kitabı : Birinci Kademe Öğrencilerinin Çizgisel Gelişimlerine Etki Eden Sosyo-E

Şükran Bulut

Yayınevi: Gece Kitaplığı

Yayın tarihi: 12/2017

ISBN: 9786052880814

Türkçe | 181 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: İlköğretim Yardımcı

  • 24,00 TL

 Öncelikle bu araştırma kitabının hazırlanma süreci oldukça  keyifli geçmiştir. Araştırmanın yapıldığı altı ilköğretim okulunun birinci kademesinde okuyan öğrencilerin doğal halleri, enerjileri, severek resim yapmaları, merak ve heyecan duyarak sorular sormaları, bu kitabın oluşmasında katkı sağlamıştır.

Altı farklı okulun İlköğretim okulunun birinci kademesinde okuyan öğrencilerin sosyo - ekonomik durumları, hazırlanan anket ve öğrencilere yaptırılan aile konulu resimler  incelenerek değerlendirilmiştir. Anket sorularına verilen yanıtlar  Spss yöntemiyle istatistiksel değerlendirmeye alınmıştır. Her anketin sonucu ise yorumlanarak değerlendirmeye gidilmiştir.

Çocukların çizgisel gelişim basamaklarına etki eden sosyo-ekonomik faktörlerin incelendiği bu araştırma kitabı tüm güzel sanatlar bölümünde okuyan öğrencilere, okul öncesi öğretmenliği bölümünde okuyan öğrencilere, sınıf öğretmenliği bölümünde okuyan öğrencilere, eğitim fakültesi resim-iş öğretmenliği bölümünde okuyan ve  "Çocuğun Sanatsal Gelişimi" dersini alan öğrencilere özellikle tavsiye edilir.

Bu araştırma kitabı çocuğun çizgisel gelişim basamaklarıyla ilgilenen anne ve babalara, öğretmenlere kısacası çocukların çizgisel gelişim basamaklarını resimlere bakarak okumak, anlamak, çocukların dünyasını öğrenmek isteyen, merak eden herkese tavsiye edilir. Unutmayın her çocuk özeldir!

İlgili Ürünler

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı