İlluminatinin Şifresi - Çebi, Hakan Yılmaz

İlluminati'nin Şifresi

Hakan Yılmaz Çebi

Yayınevi: Bilge Karınca

Yayın tarihi: 07/2015

ISBN: 9786055642785

Yazar : Önder Demir

Türkçe | 288 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Dünya Siyasi Tarihi

İlluminati – Aydınlanmışlar “Münevverler” adı altında dünyaya hükmeden Siyonist bir güç söz konusudur. Bunlar 13 İsrail soyunun liderlerinden ibarettir. Her soyun kendi lideri vardır ve bu liderlerin toplamı İlluminati’dir.

Bu elit tabaka çoktan dünyayı ele geçirdi. Alenen ve açıktan bunu belli etmiyor ama dünya çapında siyasi, politik bir tiyatro oynanmaktadır. Siyonist ve satanist olmaları hasebiyle dünyanın kaderini değiştirip, şeytani bir kehanet kitabı haline getirdikleri “ Muharref Tevrat’a” göre belirliyorlar. Gelecekte neyin nasıl cereyan edeceğini sözde kendileri takdir ediyorlar. Bunun için Gizlenen Talmud Yasaları gibi şeytani sapık ve onlara göre demirbaş sayılan kitaptan çıkan şeytanın “senaryosu” ve “kehanet” kaynağıdır.

Bu güç, aynı zamanda HAARP misali üçüncü bin asrın teknolojisine sahiptir. Bu ölümcül teknolojiyi insanları saptırma – yanıltma – kandırma niyetindeler. Sözde Tanrı teknolojisini kullanarak “ Tanrı yapıyormuş – cezalandırıyormuş izlenimi” verecekler. Gelişen olayları; Tanrı sanki İsrail ve Mesih’den yanaymış gibi yansıtacaklar.

Üçüncü bin asrın Tanrı teknolojisine sahip olmaları sebebiyle de her lider Önder Başbakan Cumhurbaşkanı -  Kral – Kraliçe – Sultan bunlara isteyerek veya isteyerek boyun eğmek zorundadır ! Kaçış ve kurtuluş yoktur. Özerk ve İstikbal sahibi hiçbir ülke kalmayacak. Sadece tiyatro gereği yansıtılıyor…

İlluminati'nin Şifresi için şu an satın alabilecekleriniz

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı