%25
İlluminatinin Şifresi - Çebi, Hakan Yılmaz

İlluminati'nin Şifresi

Hakan Yılmaz Çebi

Yayınevi: Bilge Karınca

Yayın tarihi: 06/2017

ISBN: 9786055642778

Yazar : Önder Demir

Türkçe | 288 Sayfa | 13,5 x 19,5 cm

Tür: Dünya Siyasi Tarihi

  • 33,75 TL

İlluminati- Aydınlanmışlar Münevverler adı altında dünyaya hükmeden Siyonist bir güç söz konusudur. Bunlar 13 İsrail soyunun liderlerinden ibarettir. Her soyun kendi lideri vardır ve bu liderlerin toplamı İlluminati'dir.

Bu elit tabaka çoktan dünyayı ele geçirdi. Alenen ve açıktan bunu belli etmiyor ama dünya çapında siyasi, politik bir tiyatro oynanmak tadır. Siyonist ve satanist olmaları hasebiyle dünyanın kaderini değiştirip, şeytanî bir kehanet kitabı haline getirdikleri Muharref Tevrat'a' göre belirliyorlar. Gelecekte neyin nasıl cereyan edeceğini sözde kendileri takdir ediyorlar. Bunun için Gizlenen Talmud Yasaları gibi şeytanî doğmalardan ilham alıyorlar. Muharref Tevrat onların içinden çıkan sapık ve onlara göre demirbaş sayılan kitaptan çıkan şeytanın 'senaryosu' ve kehanet kaynağıdır.

Bu güç, aynı zamanda HAARP misali üçüncü bin asrın teknolojisine sahiptir. Bu ölümcül teknolojiyi 'Tanrıcılık' oynamak için saklıyor lar. Tanrı teknolojisiyle insanları saptırma/ yanıltma/ kandırma niyetindeler.Sözde Tanrı teknolojisini kullanarak 'Tanrı yapıyormuş/ cezalan dırıyormuş izlenimi' verecekler. Gelişen olayları; Tanrı sanki İsrail ve Mesih'den yanaymış gibi yansıtacaklar.

Üçüncü bin asrın/ Tanrı teknolojisine sahip olmaları sebebiyle de her lider/ Önder/ Başbakan/ Cumhurbaşkanı/ Kral/ Kraliçe/ Sultan bunlara isteyerek veya istemeyerek boyun eğmek zorundadır! Kaçış ve kurtuluş yoktur. Özerk ve İstiklal sahibi hiç bir ülke kalmayacak. Sadece tiyatro gereği öyle yansıtılıyor...

Okuyucu bu kitaba ve kitapta iddia edilen görüşlere verilen bilgilere inanmayabilir. Ama onlar İlluminati inanıyorlar ve inananlar inanmayanlara dünyayı zindan etmeyi her zaman bilmişlerdir. Şimdi uyanış mücadele direnme zamanıdır.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı