%26
İllüzyonel Pazarlama - Ertemel, Adnan Veysel

İllüzyonel Pazarlama

Adnan Veysel Ertemel

Yayınevi: Abaküs Kitap

Yayın tarihi: 01/2017

ISBN: 9786059129633

Türkçe | 192 Sayfa | 13,5 x 19,5 cm

Tür: Satış-Pazarlama

  • 17,02 TL
  • 23,00 TL

Pazarlama biliminde son dönemde öne çıkan davranışsal psikolojinin önemini ortaya koyan İllüzyonel Pazarlama kitabı, güncel örnekleriyle akademik dünyaya ve iş çevrelerine yeni çağda pazarlama pratiklerini bir kılavuz niteliğinde anlatıyor...”
Marmara Üniversitesi  Prof. Dr. Serdar Pirtini
“Bu kitap size tüketicilerin bilinçaltına hitap etmeniz için nedensellik, analiz ve ispatların ötesinde derinlemesine teknikler sunan eşsiz bir kılavuz niteliğinde.”
Chief Scientist, Lithium Teknoloji  Dr. Michael Wu
“Dijitalleşmede gelecek yok! Çünkü gelecek zaten tamamen dijital...” dediğimiz şu günlerde, tam zamanında geldi İllüzyonel Pazarlama!Pazarlamanın P’siyle alakası olmadığını düşünenler dahi okumalı!..”
Fütürist  Ufuk Tarhan
“Birçok kaynak yakın gelecekte tükenecek, bunlar arasında akaryakıt, su ve dikkatimiz sayılabilir. Evet dikkat ekonomisi çağındayız ve insanların zamanı, odağı ve dikkati hiçbir dönem olmadığı kadar kısa.Peki, pazarlamanın olmazsa olmazı iletişim kanallarında bunu nasıl sağlayacağız? Çokça deneyim, biraz hikâyeler ve azıcık oyun; bence İllüzyonel Pazarlama için müthiş bir tarif. İnsanoğlu kadar eski olan bu yaklaşımlar günümüzdeki pazarlama iletişimlerinin tekdüzeliğini bitirecek ve geleceğini kurtaracak! Nasıl derseniz, kitabı çevirmeye başlayın, Adnan Ertemel hocamız size anlatsın.”
 Oyunlaştırma kitabı yazarı Ercan Altuğ Yılmaz
“Sadece pazarlama alanındaki insanları değil, pazarlamaya ilgi duyan herkesi içine çekecek, onlara yeni pencereler açacak bir kitap olmuş. Başta yazarı olmak üzere emeği geçen herkesin eline ve yüreğine sağlık.”
Yazar Sinan Sülün
“Elinizdeki kitap dijitalleşme farklı boyutlara evrilirken işin mutfağından teknikleri öğrenmek, nereden nasıl başlayacağım sorularına cevap almak için en doğru kaynak.”
Google Developer Expert on UX Oytun Eren Şengül

İÇİNDEKİLER:

DİJİTAL DEVRİMDE BÜYÜK RESİM
DİJİTALLEŞEN DÜNYADA MARKALARIN YENİ SORUNLARI, YENİ SİLAHLARI
İLLÜZYONEL PAZARLAMA
HİKÂYELEŞTİRME
KULLANICI DENEYİMİ
OYUNLAŞTIRMA

 

 

a

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı