%25
İmdat Bir Adamla Çocukla Yaşıyorum - McLellan, Betty

İmdat Bir Adamla Çocukla Yaşıyorum

Betty McLellan

Yayınevi: Okuyanus

Yayın tarihi: 12/2004

ISBN: 9789756287262

Çevirmen : Oytun Süngü

Türkçe | 287 Sayfa |

Tür: Kişisel Gelişim

  • 18,75 TL
  • 25,00 TL

Hayatınızı paylaştığınız adam "yetişkin bir erkek" gibi değil de bir "oğlan çocuğu" gibi davranıyor. Ve siz kendinizi onun annesi gibi hissediyorsunuz...

Ne yaparsınız?
a) Onu büyütmeye çabalayarak ömrünüzü harcarsınız.
b) Dalga geçmek, dil dökmek ,terk etmekle tehdit etmek dahil, olan hemen herşeyi denersiniz
c)"Ne yapalım çocuk işte" değip kabullenirsiniz.
d) Kendi hayatınızın değerini anlar ve olgunlaşmamış bir erkeğin sonsuz isteklerini tatmin etmeye çalışarak hayatınızı boşa harcamaktansa, zaman ve enerjinizi kullanacak daha doğru şeyler bulursunuz.
Seçiminiz "d" şıkkından yanaysa doğru yerdesiniz. Bu kitap eğer,
* Erkeklerin, olgunlaşmamış erkeklerin durup kadınlara karşı tutumu gözden geçirmelerine; kendi duygularının daha iyi anlaşılmasına duydukları kabullenmelerine ; hüsranlarının acısını kendilerine en yakın kadından çıkarmanın kolay yol olduğunu kabul etmelerine; ve değişmeye başlamalarına yardım ettiği takdirde amaca ulaşmış olacaktır.

* Kadınların, gözlerini açıp ilişkilerinde gerçekte neler olup bittiğine bakmalarına; olgunlaşmamışlığı tercih eden erkeğe olgunluk aşılamaya çalışarak büyük enerji harcamaktan vazgeçmeye karar vermelerine; kendi hataları olmayan bir durum için kendilerini suçlamaktan vazgeçmelerine; kendi hayal kırıklığı, boşluk ve yalnızlık duygularını daha iyi anlamalarına; ve daha iyi bir gelecek için seçeneklerini gözden geçirmeye başlamalarına yardım ettiği takdirde amacına ulaşmış olacaktır.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı