İmkansızlık Sanatı - Kotler, Steven

İmkansızlık Sanatı

Steven Kotler

Yayınevi: Sola Unitas

Yayın tarihi: 11/2023

ISBN: 9786256811119

Çevirmen : Serin Üçer

Türkçe | 296 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Kişisel Gelişim

 “Her birimiz, şimdi ve burada olağanüstü olma kapasitesine sahibiz. Bu kapasite yalnızca kendimizi yeteneklerimizin sınırına doğru zorladığımızda ortaya çıkar. Konfor alanımızın çok ötesinde, kim olduğumuzu ve ne olabileceğimizi bulduğumuz yer burasıdır. Başka bir deyişle, imkânsızı başarıp başaramayacağınızı keşfetmenin tek gerçek yolu imkânsızı başarmaya çalışmaktır.”
İmkânsız olanı başarmak için ne gerekir? Sınırlarımızı geçmek, beklentilerimizi aşmak ve en büyük hayallerimizi en yeni başarılarımıza dönüştürmek için ne yapmalıyız?
Çok satan yazar ve en yüksek performans uzmanı Steven Kotler, atletler, sanatçılar, bilim adamları, CEO'lar ve daha fazlasının sırlarını açıklıyor ve bize yeteneklerimizin ötesine nasıl uzanabileceğimizi öğreterek imkânsız gibi görünen hayalleri hepimiz için çok daha ulaşılabilir hâle getiriyor.
Bildiğimizden çok daha fazlasını yapabiliriz. İmkânsızlık Sanatı’nın merkezindeki mesaj budur. Sınırları zorlamayı ve olağanüstü başarıları mümkün kılan insan potansiyelini keşfetmeye odaklanan ilham verici olan bu eser, insanların genellikle imkânsız olarak gördükleri hedeflere nasıl ulaşabileceklerini ve sıradışı başarıların arkasındaki bilimsel ve psikolojik prensipleri ele alıyor.
İlham verici ve hevesli, uygulanabilir ve erişilebilir; İmkânsızlık Sanatı’yla, en yüksek performansınız için nasıl ilerleyeceğinizi anlayacak ve hayatınızın olumlu yönde nasıl değişip geliştiğine tanık olacaksınız.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2023 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015