%10
İnsanın Pin Kodu - Forbes, Douglas

İnsanın Pin Kodu

Douglas Forbes

Yayınevi: Zer

Yayın tarihi: 05/2012

ISBN: 9786058899629

Türkçe | 224 Sayfa | 14 x 21 cm.

Tür: Astroloji

  • 29,70 TL
  • 33,00 TL

Benim bir tek öğretmenim var o da tabiattır diyen Douglas Forbes Afrika'da büyüdü. Afrika doğası bilimsel çalışmalarının ve inanışlarının ilk temellerini oluşturdu. Varolan doğal yeteneklerini ve özelliklerini ezoterik bilimsel ve matematik araştırmalarıyla da birleştirerek insan davranışlarını temel inceleme konusu haline getirdi. Hem bireysel hem de kurumsal danışmanlık yapmakta ve eğitim vermekte olan Forbes aynı zamanda insanın Pin Kodu ilişkilerin Pin Kodu ve Kaderin Pin Kodu adlı üç kitabın da yazarıdır.
İnsanın kendisine ait bütün bilgilerinin doğum tarihlerine kodlandığı yüzlerce yıldır Ebcet Kabala ve Astroloji gibi kadim bilgilerde anlatılmaktadır. Doğum tarihini kendi geliştirdiği formüle uygulayan Douglas Forbes'un İnsanın Pin Kodu Sistemi'ni bizzat kendisinden öğrenebilme fırsatımızın olması ise bizlerin en büyük şansıdır.
Şairin de dediği gibi Tüm hayat bir 'anlama çabası hem kendimizi hem yanımızdakini hem de karşımızdakinin.
İşte yüzyıllardır süren bu çabayı İnsanın Pin Kodu yöntemi ile daha kolay anlayabileceğiz. Çünkü Douglas bize kısa yol'u öğretiyor üstelik de her an her yerde basit matematik işlemlerini yaparak ve hiçbir teknolojik aleti kullanmamıza gerek kalmadan uygulayabileceğimiz kısa yol bu. Ve bütün bunları sadece doğum tarihimize bakarak yapmaktadır. İnsanın Pin Kodu rakamlardan oluşan bir alfabedir ve bu alfabeyi kullanarak bir dil yaratabiliriz İnsanın Özü'nün Dili. İnsanın Pin Kodu sayısal bir denklemdir ve konuşma diline dönüştürülmektedir. Rakamlardan oluşan bu eşsiz dili kullanmak birbirimizi derin bir düzeyde anlamamıza izin vermektedir. Bu anlayış da karşılıklı saygıya saygı hoşgörüye ve hoşgörü de sevgiye yol açmaktadır.
Douglas ayrıca elementlerin hava su ateş toprak üzerimizdeki etkilerini ve evrenle nasıl uyumlu hareket ettiğimizi de açıklamaktadır. Siz de bu uyumu yakalamak ve hayattan daha fazla keyif almak istiyorsanız bu yöntemi kullanmayı seçebilirsiniz.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2021 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı