İnsanları Hızlı Okuma Sanatı - Tieger, Paul D.

İnsanları Hızlı Okuma Sanatı

Paul D. Tieger

Yayınevi: Diyojen

Yayın tarihi: 01/2016

ISBN: 9786058631274

Yazar : Barbara B. TIEGER

Türkçe | 352 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Dil Çalışmaları

Kimse size insanların ne düşündüklerini, neye önem verdiklerini, sevdikleri ve sevmedikleri şeyleri gösteren bir x-ray cihazı veremez, ancak biz sizlere x-ray cihazından sonra en etkili ikinci yöntemi sunuyoruz: İnsanları HızlıOkuma Sanatı. Kişilik çözümleme konusunda bir benzeri daha olmayan bu sistem, size her tür insanla daha başarılı biçimde iletişim kurabilmeniz açısından önemli bir avantaj sağlayacak.

 Gerçek hayattan örneklerle ve takip etmesi kolay açıklamalarla, bu kitap dünyanın en büyük 500 şirketinin (Fortune 500) birçoğunun kullandığı bilimsel olarak onaylanmış Kişilik Tipi modelini öğrenmenizi sağlayacak ve böylece karşınızdaki insanı tanımak, analiz etmek artık çok daha kolay olacak.

 PAUL D. TIEGER, kişilik analizi konusunda uluslararası çapta tanınmış bir uzmandır. Psikoloji ve Örgütsel Davranış eğitimi almıştır. Binlerce yöneticiye, takım liderine, insan kaynakları profesyoneline, kariyer danışmanına, eğitimciye, psikoloğa ve avukata bireysel olarak eğitim vermiştir.

Aynı zamanda birçok sigorta şirketine, finans kurumuna, hukuk firmasına, üniversiteye, kamu kuruluşuna, hastaneye ve farklı alanlarda hizmet veren şirkete danışmanlık yapmıştır.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2020 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı