İnsanoğlu Ayağa Kalk - Icke, David

İnsanoğlu Ayağa Kalk

David Icke

Yayınevi: Destek

Yayın tarihi: 02/2015

ISBN: 9786059913379

Çevirmen : Esin Akan

Türkçe | 712 Sayfa | 16 X 24 cm

Tür: Politika - Dünya

Devasa bir eser.
David Icke, şok edici sırları ve bastırılmış bilgiyi ortaya çıkarmak için yapmış olduğu yirmi yıllık çalışmalarını bu müthiş kitabıyla pekiştiriyor.
İnsanoğlunun ve gerçeğin doğasının manipülasyonunu yeni anlayış seviyelerine taşıyor, insanların artık ayağa kalkıp, kendilerini beşikten mezara kadar sinsice kontrol altında tutan uğursuz aileler ve insan olmayan varlıkların elinden kurtarmaya davet ediyor. 1990’daki olağanüstü uyanışından beri dünyadaki keskin gerçekleri dile getiren David Icke, yoluna bu kitapla devam ediyor.
Dünyanın ve kolektif insan zihninin; ezelden beri, masum bir gök cismi değil, yapay bir yapı, muhtemelen içi oyuk küçük bir gezegen/bir planetoid veya devasa bir uzay gemisi olan Ayda barınan dünyadışı bir ırk tarafından manipüle edilmekte olduğunu açıklıyor.
Olağanüstü bir zamandan geçiyoruz. Bir tarafta Ay Matriksi’ne hizmet eden kitlenin uyguladığı Orwell tarzı, tamamen gözetleme ve kontrole dayalı global bir devlet tipi, diğer tarafta, David’in ilk kez 1990’daki uyanışını takiben keşfetmiş ve ilk kitabına adını vermiş olduğu, muhteşem güzellikte bir enerji dönüşümü olan Gerçek’in Titreşimleri var. David’in, Gerçek’in Titreşimleri dediği pozitif enerji dalgası insanlara, varlıklarının asıl benliği olan Sonsuz Sevgi/Sonsuz Bilinç olduklarını hatırlatarak onları uyandırıyor.
İnsanlık bir yol ağzında ve artık bir seçim yapmanın zamanı geldi. Sonsuz Bilinç olarak gerçek dehamıza ve potansiyelimize uyanacak mıyız, yoksa beden aklı ve Ay Matriksinin ürettiği illüzyonların içinde hapis kalmayı sürdürecek miyiz?
Bu kitap hayatınızı değiştirecek, realitenizi değiştirecek, bu bilgiler doğrultusunda hareket edecek olursanız ruhunuzu özgür kılacak...
Yıllardır beklenen kitap...

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı