%26
İş Dünyasında LinkedIn ile Networking  - Belen, Ertuğrul

İş Dünyasında LinkedIn ile Networking

Ertuğrul Belen

Yayınevi: Optimist

Yayın tarihi: 06/2018

ISBN: 9786052202227

Türkçe | 352 Sayfa | 14 x 21,5 cm

Tür: İş Dünyası

  • 37,00 TL

LinkedIn ile yeni işbirlikleri oluşturun. İlişkilerinizi başarıyla yönetin. Tanınırlığınızı artırın.
LinkedIn'in bir kariyer sitesi olmadığını fark etme zamanı geldi, hatta geçiyor!
LinkedIn, işbirliklerini geliştirmek, yeni bir çevre oluşturmak ve mevcut ilişkilerinizi güçlendirmek için kaldıraç etkisi oluşturuyor.
İş dünyasının uluslararası rehberi LinkedIn, milyonlarca üyesiyle dijital ilk izleniminizi yönetmek ve networking yapmak için 26.2 milyar dolar değerinde bir kanal oldu.
Üstelik Ertuğrul Belen'in gerçek vakalar ve uygulamalarla geliştirdiği P.A.N.O. Network Yönetim Stratejisi? yöntemiyle LinkedIn’de etkili bir profil oluşturmak, akıllı aramalar yaparak istenilen kişilere hızlı ulaşmak, onlarla networking yapmak, profilinizde yayın ve paylaşım stratejilerini yönetmek artık çok daha kolay!
Önsözünü Sina Afra'nın yazdığı kitabın referanslarında BIST 100 grup firma profesyonelleri, girişimciler, yatırımcılar ve sektörel uzmanların gerçek hikâye ve gözlemlerine yer veriliyor.
“LinkedIn’de dogˆru profili olus¸turmaktan, akıllı arama, networking ve paylas¸ım stratejilerine kadar pek çok konuda tüyolar veren bu kitap, is¸ dünyasında yer alan herkes için bas¸ucu kitabı olmaya aday.”?
Sina Afra, Afra Global 3, Evtiko CEO ve Giris¸imcilik Vakfı Yönetim Kurulu Bas¸kanı
"Ertuğrul Belen’in bu alandaki birikimleri ve tecrübeleri sayesinde “İş Dünyasında LinkedIn ile Networking” kitabı iş hayatının basamaklarını çıkan herkes için değerli bir kaynak olacak."
Arda Kutsal, Webrazzi, CEO
"Hayalinizi hedefe, hedefinizi hayata geçirme sürecindeki o heyecanlı yolculukta networkünüzü hem oluşturmak, hem de etkili kullanmak için bu kitabı okumalısınız."
Melek Pulatkonak, TurkishWIN ve BinYaprak Kurucusu

Saygılarımızla

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı