%10
İyi Hissetme Sanatı - Williams, Mark

İyi Hissetme Sanatı

Mark Williams

Yayınevi: Diyojen

Yayın tarihi: 02/2015

ISBN: 9786058631243

Yazar : John Teasdale Zindel V. Segal Jon Kabat-Zinn

Türkçe | 344 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Sosyal Psikoloji  |  Kişisel Gelişim

  • 53,10 TL

“Devrim niteliğinde… Duygu dengesini bulmak isteyenler için gerçekten faydalı bir rehber. Bu kitabı hararetle tavsiye ediyorum.”              --- Daniel Goleman

 Kronik Mutsuzlukla Baş Etme Rehberi

 Depresyonla mücadele ediyorsanız, cesur olun, umudunuzu kaybetmeyin. Dikkatinizi en zorlu duygulara ve yaşam tecrübelerine yoğunlaştırmanın basit ama güçlü bir yolu olan farkındalık, kronik mutsuzluğunuzu tamamen yok etmede size yardımcı olabilir.

Bu kitapta benzersiz nitelikteki dört uzman, kötü ruh halinden sıyrılarak "düşünme" veya sadece "üzülmemek için kendini zorlama" gibi çabaların bizi girdabın nasıl daha da içine çektiğini açıklıyorlar. Doğu'nun meditasyon gelenekleri ve bilişsel terapi dersleri sayesinde insanı umutsuzluğa götüren olumsuz düşünceler, kendini suçlama ve sürekli aynı sorun üzerinde düşünüp durma gibi zihinsel alışkanlıklara karşı direnç kazandığınızda,  hayatın zorluklarıyla daha kolay başa çıkabileceksiniz.

 Yazarlar hakkında;

MARK WILLIAMS, Oxford Üniversitesi’nde Klinik Psikolojisi Profesörüdür.

JOHN TEASDALE, Oxford Üniversitesi Psikiyatri Departmanı’nda, daha sonra da Birleşik Krallık Cambridge’deki Biliş ve Beyin Bilimleri Birimi’nde bilimsel araştırmalarda bulunmuştur. Londra Üniversitesi Psikiyatri Enstitüsü’nde de Misafir Profesör olarak çalışmıştır.

ZINDEL SEGAL, Toronto Üniversitesi’nin Psikiyatri ve Psikoloji Bölümü’nde profesördür ve aynı üniversitenin Psikiyatri Bölümü’ndeki Psikoterapi Programı’nın başkanıdır.

JON KABAT-ZINN, bir bilim adamı, yazar ve meditasyon hocasıdır. Massachusetts Tıp Fakültesi’nde Onursal Tıp Profesörüdür.

 

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı