%15
İzin Ver : Kelebeğin Zamanı 2 - Churm, Almula Merter

İzin Ver : Kelebeğin Zamanı 2

Almula Merter Churm

Yayınevi: Mona

Yayın tarihi: 11/2022

ISBN: 9786257220859

Türkçe |

Tür: ROMAN- ÖYKÜ

  • 86,70 TL

 Adam kibirle yaklaştı çocuğa, elinde yanan bir mumla. “Söyle bakalım, çocuk...” dedi. “Sence bu ışık nereden geliyor?” Çocuk cevap vermedi bir süre. Sonra uzandı, üfleyip mumu söndürüverdi. “Onu bırak da, sen söyle bakalım, sence ışık nereye gitti?”
Kendine, kendinde biriktirdiklerine bu kadar sıkı sıkıya sarılma. Vazgeçmeyi bil her şeyden yeri gelince. Kendinle yüzleşmeye ve yeniyi bulmaya hep açık olsun kalbin, hiç ummadığın şeyler ve yerlerde...
İzin ver gitsin, izin ver gelsin! (Bhagwan)


Yeşim ve Hakan aralarındaki sorunu çözebilecek mi? Geçmişten çıkıp gelen Ali kasabada neleri değiştirecek? Ada sakinlerini bekleyen büyük tehlike ne? Damla’nın kasabaya dönüşü sizin de hayatınıza müthiş değişiklikler getirecek.
Mercaneli kasabası sizi yine büyük sürprizlerle misafir edecek. Kasaba sakinleri ve misafirlerin hayatları değişirken sizler de onlara eşlik ediyor olacaksınız. Ve belki siz de kasabamıza yerleşmek isteyeceksiniz. Unutmayın…
Her yetişkinin arkasında acı hikâyesi olan yaralı bir çocuk vardır. İzin verin içimizdeki çocuğu Mercaneli kasabasında birlikte sarıp sarmayalım.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2023 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015