John Lennon : İsa’dan Bile Popüler - Ezik, Abdullah

John Lennon : İsa’dan Bile Popüler

Abdullah Ezik

Yayınevi: Gerekli Kitaplar

Yayın tarihi: 04/2019

ISBN: 9786057639028

Türkçe | 136 Sayfa | 12 x 19,5 cm

Tür: Biyografi-Otobiyografi

“Hayat, sen planlar yaparken başına gelendir.”

60’larda önce İngiltere’yi sonra dünyayı kasıp kavuran efsanevi grup The Beatles’ın mimarı John Lennon’ın sıra dışı hayatını bilinmeyen yönleriyle anlatıyor bu biyografi.
Aynı zamanda sanatçının çocukluk travmalarını, uyuşturucu sorununu, hayatının aşkı Yoko Ono’yu, kendi halinde depresif bir gencin nasıl dünyayı etkisi altına alacak bir müzisyene dönüştüğünü ilginç ayrıntılarla gözler önüne seriyor.
Kırılgan bir depresif, romantik bir şair, çıldırtan halüsinasyonlarıyla var olan bir dâhi, savaş karşıtı bir aktivist olan Lennon’ın, hayranı tarafından bir stüdyo kaydı dönüşünde öldürüldüğü güne kadar tüm yaşamının dönüm noktalarını bulacaksınız bu kitapta.


Yazar Hakkında:
1995, İstanbul doğumlu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü bitirdi. Çeşitli gazete, dergi ve internet sitelerinde yazı ve söyleşileri yer aldı. Şiir, öykü ve deneme türlerinde farklı yerlerde eserleri yayımlandı. Florida State College at Jacksonville’de English Language Institute ve English as a Second Language programlarında eğitim aldı. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversite’sinde Yeni Türk Edebiyatı ana bilim dalında yüksek lisans eğitimine devam ediyor.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2021 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı