Kadim Viking İrfanı - Mountfort, Paul Rhys

Kadim Viking İrfanı

Paul Rhys Mountfort

Yayınevi: Ayna

Yayın tarihi: 02/2012

ISBN: 9789758297474

Çevirmen : Araksi Büyüktaşçıyan

Türkçe | 296 Sayfa |

Tür: Kişisel Gelişim

İskandinav (Nordic) rune harfleri güçlü ve derinden dönüştürücü bir kehânet sisteminden oluşur. Bu sistem, bize Kuzey Avrupa kültürlerinin kadîm bilgelik geleneğine giriş imkânı sağlar. Bu rune harflerinin, tanrılar ve tanrıçalardan, devlerden, cücelerden, savaşçılardan ve bilgelerden oluşan Kuzey pagan dünyâsı içerisinde derin yansımâları vardır. Ve J. R. R. Tolkien’in romanlarını derinden etkilemiştir.
İskandinav Runik Alfabesi (Nordic Runes) üç majör alana hitâp eder: * Rune irfânı (Runelore): İlk olarak “Herkesin Babası” Odin tarafından keşfedilen bu eski kehânet sisteminin târihi ve zengin mitolojik geleneğini içermektedir.
* Runik işâretler (Runestaves): Yaşlı Futhark’daki 24 rune harfinin her birinin anlamının tam açıklanışlarını, görselleştiriş egzersizlerini ve gündelik yaşam için pratik dersleri içermektedir.
* Rune Harfleri ile Kehânette Bulunmak (Runecasting): Kadîm rune harflerinin kehânetçilik uygulamının geniş kapsamlı rehberi, onların yapılış sanatını, kehânette kullanılışını ve örnek kehânetler ile yorumlanışını içermektedir.
İskandinav ‘Rune’larının gösterdiği gibi, rune harfleri yalnızca kaderi yansıtmaktan çok daha fazlasını yaparlar. Sezgiyi geliştirirler ve genişletirler, kişisel gelişim alanında, kendini keşfediş alanında ve kişisel dönüşüm alanında yeni yollar açarlar.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2020 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı