%15
Karanlık Ev - Sedgwick, John

Karanlık Ev

John Sedgwick

Yayınevi: Phoenix-Türkçe

Yayın tarihi: 11/2002

ISBN: 9789756565261

Yazar : Betül Kadıoğlu

Türkçe | 506 Sayfa | Büyük boy  | 

Tür: Roman Öykü

  • 34,00 TL
  • 40,00 TL

"Hiç etrafınızdaki insanları merak etmez misiniz?"

Kimdir onlar? Süpermarkette, alışveriş merkezlerinde, yolda yanınızdan geçen insanlar, yanından geçtiğiniz insanlar? Mesela dikiz aynanızdan görünen şu koyu renkli Nissan'ı ele alalım. Sadece yolunuza vuran bir çift far, diye düşünüyorsunuz.

Şimdi hayal gücünüzü kullanın. O arabanın sürücüsü kim olabilir? Nereye gidiyor acaba? Şehir şehir dolaşan bir satış temsilcisi diye tahminde bulunuyorsunuz, belki de büroda geçirdiği uzun bir günün ardından evine, ailesinin yanına giden bir banliyö sakini. Neticede, o ve siz yaşamları bir anlığına kesişen rasgele iki insansınız - öyle değil mi?

Aynanızı ayarlıyorsunuz

Hala akranızda - yalnız bir erkek, otuzlu yaşlarının sonlarında. Aslına bakılırsa, son derece yakışıklı. Gözleri sizin üzerinizde. Ve gözlerini hiç çekmiyor...

Edward Rollins'le tanışın. Boston'ın en saygın ailelerinden birinin oğlu. Şehrin en iyi yatırım şirketlerinden birinde gayet sağlam, fakat mutsuz bir işi var. O, yollarla yaşayan bir adam - ve bir de sırlarla. Bir oyun, bir rahatlama yöntemi olarak başlayan bir şey, rasgele bir araba seçiyor ve arabayı gideceği yere kadar takip ediyordu, takip esnasında da araç sürücünün sürüş alışkanlıklarını ve kendine özgü özelliklerini teybine kaydediyor, bu ayrıntılardan sürücünün ne tür bir hayatı olduğuna dair tahminler çıkarıyordu.

Fakat bir gece her şey değişir. Şehrin uzak eteklerindeki bir banliyö semtine kadar bir arabayı takip eden Rollins, arabayla beraber karanlık bir eve ulaşır - ve içinde ortanan çözümünü elinde tuttuğu bir sırra ulaşır. Etrafında kimse olmayan Rollins, umutsuzluk içinde çok az tanıdığı genç bir mesai arkadaşı olan Marj Simmons'a açılır. Gerçeği bulmak için Rollins'in kendi geçmişinin sırlarını aralamak zorundadırlar; bu, onu kendi karanlık umutsuzluk evinden çıkartabilecek bir arayış olacaktır.

Frederick Busch ve Ian McEwan'ın öykü anlatma becerilerini yankılarını bulacağınız çarpıcı ve gerilimli bir merakla dolu olan Karanlık Ev, büyük bir yeteneğin gelişini müjdeliyor

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı