%24
Kardinal Guzmanın Belalı Çocukları - De Bernieres, Louis

Kardinal Guzman'ın Belalı Çocukları

Louis De Bernieres

Yayınevi: Altın

Yayın tarihi: 05/2008

ISBN: 9789752109674

Çevirmen : Gülden Şen

Türkçe | 460 Sayfa |

Tür: Roman Öykü

  • 18,24 TL

De Bernieres çoşkulu anlatımı, zengin dili ve bastırılmaz bir erotizm ile kaleme aldığı "Bay Vivo ve Kokain Kralı" adlı eserine "Kardinal Guzman'ın Belalı Çocukları" ile devam ediyor.

And Dağları'ndaki Cochadebajo köyünün şaşırtıcı bir hayat ritmi ve bu ritme uyan sıra dışı karakterleri vardır. Her şeyden önce, trajikomik olaylardan tanıdığımız maço filozof, cüppesiz (yani bir anlamda sahte) papazlar, gerçeküstü yolculuklar yapan bilge bir Kızılderili ve doğru yolu seçen (ama mesleklerini icradan vazgeçmeyen) orospular, beraber ve coşku içinde anarşi yaratmaya devam etmektedirler.

Bu yasa ve sınır tanımayan ütopik toplum, içinde her türlü günahı barındırdığı halde adeta bir engizisyon görevlisi kadar fanatik olan Kardinal Guzman'ın yeni hedefi haline gelir. Kardinal'in peşindeki kana susamış ordu, insanların ruhlarını kurtarmak uğruna onları yok etmeye gönüllü olurlar. Kardinal'in ordusu yürüyüşleri sırasında pek çok yerde katliam yaparlar. Ancak, köye yaklaştıkça bir dizi saçma, ürkütücü ve gerçeküstü olayla karşı karşıya kalırlar.

"Kardinal Guzman'ın Belalı Çocukları", pek çok olay, hikaye ve karakterden oluşan, aslında anlatmak istediklerini satır aralarında gözler önüne seren, otantik, beynelmilel, trajikomik ve bir o kadar da modern bir roman.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı