Kazakistan ve Özbekistan Gezimizdeki İzlenimlerim   - Beşer, Ahmet

Kazakistan ve Özbekistan Gezimizdeki İzlenimlerim

Ahmet Beşer

Yayınevi: Cinius

Yayın tarihi: 05/2022

ISBN: 9786258142280

Türkçe | 112 Sayfa | 13 x 19,5 cm

Tür: Gezi İzlenim-Seyahatname

22 Ekim 2021 Türk Cumhuriyetleri olan Kazakistan ve Özbekistan’a gezmek maksadıyla yola çıkmış bulunuyoruz. Sabah kalkıp hazırlandıktan sonra kahvaltımı yapıyorum, Sakarya Karasu’dan İstanbul havaalanına gitmek üzere yola çıkıyorum.

Oğlum Bedirhan beni Karasu terminaline getiriyor. Terminalde oğlum ile vedalaştıktan sonra Adapazarı minibüsüne biniyorum. Hava çok güzel, güneşli ve mevsimine göre sıcak da. Minibüsümüz hareket ediyor ve Adapazarı’na doğru yol alıyoruz. Sakarya şehirlerarası terminaline vardığımızda, minibüs değiştirerek Kocaeli minibüsüne biniyorum. Yaklaşık kırk dakikalık yolculuğun ardından Kocaeli’ne varıyorum.
Geziye beraber katılacağımız Sadık Beşer hocamızla buluşuyoruz. Bizi evine davet ediyor. Biz de davetine icabet ediyoruz. Sonra dışarı çıkıp beraber akşam yemeği yiyoruz. Biz ısrar etsek de Sadık Beşer hocamız hesap ödememize müsaade etmiyor. Hesabı kendisi ödüyor. Kendisine teşekkür edip müteşekkir oluyoruz. Sonra tekrar Sadık hocamın evine geçiyoruz. Orada bizimle birlikte tura katılacak olan Abdullah Özkırklar hoca, Ethem Ayaz ve Ahmet Ayaz ile birlikte İstanbul havaalanına doğru tur şirketinin minibüsüyle yola çıkıyoruz.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı