Keman Metodu - Kesendere, Yiğitcan

Keman Metodu

Yiğitcan Kesendere

Yayınevi: Ekin

Yayın tarihi: 01/2012

ISBN: 9786055335106

Türkçe | 42 Sayfa |

Tür: Müzik

Keman çalmak, yıllarca ailenizde, yakın çevrenizde, radyoda, televizyonda, restoranlarda vb. yerlerde keman çalanları gördüğünüz ve dinlediğinizde içinizde hep bir ukte olarak mı kaldı?

Eğer keman çalmayı en kısa zamanda ve en doğru şekilde öğrenmek istiyorsanız kesinlikle dedikodulara, efsanelere inanmayın. "Bir ayda 100 şarkı " , "3 ayda öğrenme garantili" gibi vaatler veren,kalabalık sınıflarda ders veren kişiler ve kurumlara güvenmeyiniz. Keman, gitar ve piyano gibi perdeli müzik aletlerine göre daha hassas bir enstrüman olduğundan yanlışlarınızın anında düzeltilmesi gerekir. Sıfır bilgi, yanlış teknik ile edinilen alışkanlıklardan çok daha iyidir.

Alanında uzman bir öğretmen eşliğinde bu kitap ile her gün en az 10 dakika çalıştığınız takdirde kendinizdeki ilerlemeyi sizde fark edeceksiniz.

Bu metot konservatuardaki müzik derslerinin ve eğitim fakültesi pedagojik formasyon (öğretmenlik) derslerinde edinilen bilgi ve deneyimler sonucunda hazırlanmıştır.

Bu metot öncelikli olarak hobi amaçlı, evde veya her hangi bir yerde eşinize dostunuza en güzel tınılar ve melodiler ile keman çalmayı öğretmeyi amaçlar. Bu metot ile nota okumayı, ritimleri, bilmediğiniz parçaların notalarını görür görmez çalmayı, duyduğunuz bir parçayı çalmayı, kendi bestelerinizi yapmayı, nota yazımını en doğru şekilde öğretmeyi amaçlar.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2020 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı