%10
Kilo Verme ve Sağlıklı Yaşam Sırları - Savaş, Hasan Bahri

Kilo Verme ve Sağlıklı Yaşam Sırları

Hasan Bahri Savaş

Yayınevi: Orion Kitabevi

ISBN: 9786059524339

Türkçe | 110 Sayfa | 13,00 x 20,00 cm

  • 17,10 TL
  • 19,00 TL

Kilo Verme ve Sağlıklı Yaşam Sırları
Kitap, sağlıklı beslenmenin ilk basamağı olan doğru beslenme konusunda ihtiyacınız olan birçok bilgiyi derli toplu bir şekilde sunmaktadır. Kitapta çağımızın en önemli hastalığı diyebileceğimiz obezite ve bundan kurtuluş yolları ile ilgili çok kıymeli bilgiler bulacaksınız. Sadece kilo vermek değil, verilen kilonun tekrar alınmaması için doğru beslenme alışkanlıklarının geliştirilebilmesi için ipuçları sizi beklemektedir.
-Prof. Dr. Fatih Gültekin (Tüba Asli Üyesi, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalı Başkanı, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı, Helal ve Sağlıklı Gıda Koordinatörü.)
Kitap yazmak, bildiklerini paylaşmak ve bunu olabildiğince sadece bir  şekilde yapmaya çalışmak oldukça zordur. Hasan bahri hoca bu kitapta bunu başarmış. İlerleme ve medeniyet olarak  takdim  edilen ürünlerin ve  dayatılan yaşam tarzının yanlışlığı üzerinde durup olması gerekene yani fıtratımıza dönüş için bu kitabın vesile olması dileğiyle.
-Prof. Dr. Bülent Adil Taşbaş (Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi.)
Bu kitapta pratik, basit, uygulanabilir ve devam ettirebilir tavsiyeler ile sağlıklı beslenmenin, kilo vermenin ve yaşamın sırları  sunulmaktadır. Elde Edilecek sırlar sayesinde beslenme ile ilgili karmaşık görülen konuların aydınlanması ve işlerin kolaylaşması beklenmektedir.
-Dr. Öğretim Üyesi Hasan Basri Savaş (Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalı Başkanı.)

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı