%26
Kobi Danışmanı (Seviye 6) Uygulama Sınavı Hazırlık Kitabı : Akredite Kobi Danışmanı Olmanın Kısayolu - Yavuzer, Mehmet

Kobi Danışmanı (Seviye 6) Uygulama Sınavı Hazırlık Kitabı : Akredite Kobi Danışmanı Olmanın Kısayolu

Mehmet Yavuzer

Yayınevi: Cinius

Yayın tarihi: 06/2020

ISBN: 9786257113113

Türkçe | 133 Sayfa | 16 x 23 cm

Tür: Sınavlara Hazırlık

  • 37,00 TL
  • 50,00 TL

 Kitapta; öncelikle Ulusal Mesleki Standartlar ve Yeterlilikler bağlamında KOBİ Danışmanlığının yeri anlatılmış, KOBİ Danışmanlığı mesleki yeterlilik belgesini vermeye yetkili Kurumlar/Kuruluşlar belirtilmiş ve KOBİ Danışmanlığı performans sınavlarının nasıl uygulandığı SAUSEM özelinde ifade edilmiştir.
Ayrıca kitapta, hem teorik hem uygulama sınavlarına ilişkin MYK tarafından yayımlanan Yeterliliklerde belirtilen sınav süreleri, geçme notu, soru sayıları hakkında bilgiler verilmiştir.
KOBİ Danışmanı adayının işletmeyi bütüncül bir şekilde ele alması, değerlendirmesi, analiz etmesi, sorunları tespit edip önceliklendirmesi ve makul önerilerde bulunabilmesi için Stratejik Yönetim konusuna da hâkim olması oldukça önemlidir. Bu nedenle kitabımızda Stratejik Yönetim konusu kısaca özetlenip neredeyse tüm performans sınavlarında aday tarafından gerçekleştirilmesi beklenen GZFT analizi detaylı bir şekilde ele alınmıştır.
Daha sonra; “İşletme Yönetimi Alanı”, “Finans Alanı”, “İnsan Kaynakları Alanı”, “Pazarlama ve Satış Alanı” ve “Üretim Alanı”na ilişkin performans (uygulama) sınavlarında adayların değerlendirme kriterlerine cevap olarak nelerden bahsetmesi gerektiği, hangi sorulara cevap araması gerektiği detaylı bir şekilde açıklanmıştır.
Her bir performans sınavı ile ilgili değerlendirme kriterlerine cevap verilirken ihtiyaç duyulacak bilgilerin önemli bir kısmı ilgili performans sınavı başlığı altında anlatılmıştır. Ayrıca performans sınavlarına ilişkin anahtar kavramlar/kelimeler ilgili başlıklarda belirtilmiştir.

 

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2021 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı