%10
Koca Ayakli Sindirella - Asıltürkmen, Akasya

Koca Ayakli Sindirella

Akasya Asıltürkmen

Yayınevi: İnkılap

Yayın tarihi: 11/2018

ISBN: 9789751039378

Türkçe | 32 Sayfa | 24 x 24 cm

Tür: 0-6 Yaş Okuma Kitapları

  • 23,40 TL
  • 26,00 TL

AKASYA ASILTÜRKMEN
1977’de İstanbul’da doğdu. Çocukluk hayali olan tiyatro ile çok küçük yaşlarda ilgilenmeye başladı. 14 yaşında çocuk tiyatrosundaki ilk rolünü oynadı ve aynı sene yazdığı hikâye ortaokullar arası hikâye yarışmasında ödül kazandı. Sonra tiyatro biraz daha ağır basmış olacak ki, oyunculuk kariyerine yöneldi. Sonraki yıllarda çocuk müzikallerinde oynadı ve çeşitli dergilerde yazıları yayımlandı. Şimdi “Akasya Ana” adlı kanalında hem annelerle hem de çocuklarla ilgili içerikler hazırlamakta ve oyunculuk yapmaya devam etmektedir. Bu üçleme Akasya Asıltürkmen’in ilk çocuk kitapları serisidir. Benzer kitaplarla çocuklara sürpriz yapmaya ve bu hikâyeleri ülkenin dört bir yanında anlatmaya devam edecek.


ARKA KAPAK YAZISI

“Bir varmış bir yokmuş... Ülkelerin birinde Sindirella diye bir kız yaşarmış. Bu kızın bir üvey annesi, iki de üvey kız kardeşi varmış. Günlerden bir gün, ülkenin prensi çok büyük bir doğum günü partisi düzenlemeye karar vermiş ve bütün gençleri davet etmiş…”
Akasya Asıltürkmen, Koca Ayaklı Sindirella’da, “Ayak-larım büyük” diye üzülen Sindirella’nın, her insanın kendine özgü özellikleri olduğunu anlama ve kendi bedenini tanıma hikâyesini anlatıyor. Koca Ayaklı Sindirella, çocukların hayal gücünü geliştirecek ve özgüven kazanmalarına yardımcı olacak bir kitap…

 

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı