%20
KODİ : Yeni Dünya Düzeni - Battal, Ferdi

KODİ : Yeni Dünya Düzeni

Ferdi Battal

Yayınevi: Pusula

Yayın tarihi: 01/2019

ISBN: 9786052359631

Yazar : İsmail Serdar

Türkçe | 24 Sayfa | 15 x 21,5 cm

Tür: 7-10 Yaş Okuma Kitapları

  • 19,20 TL
  • 24,00 TL

“Kodi: Yeni Dünya Düzeni" bir yandan sosyal medya kullanımı, teknolojinin gelişimi, gelecekte oluşabilecek olası senaryolar ile ilgili konularda çocukları hazırlamayı amaçlarken bir yandan da sosyal medyanın erken yaşta kullanımının oluşturabileceği tehlikeleri fark ettirmeyi amaçlayan eğlenceli bir hikâye kitabı olarak ilkokul düzeyine uygun olacak şekilde yazılmıştır.
“Kodi robotunu tasarlerken kendini çok mutlu hissediyordu.
Tasarladığı robotu, herkesin görmesi gerektğini düşündü.
Yaptığı robotun fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmalıydı.”

“Kodi: Yeni Dünya Düzeni"  aynı zamanda Nöropisikolojik Eğitim Modeli'ne (PASS) göre düzenlenmiştir. İçerdiği etkinlikler ile çocuklarımızın hem eğlenceli zaman geçirmesi hem de zihinsel aktiviteler yapması amaçlanmıştır.
"Kodi: Yeni Dünya Düzeni" 21.yy becerilerinden problem çözme, analitik düşünme, iletişim, insiyatif alma, takım çalışması, yenilikçilik gibi becerileri de desteklemektedir.
Kitabımızın yazım sürecinde çeşitli uzman görüşleri alınarak düzenlenmiştir. Eğitim teknolojisi, oyunlaştırma uzmanları; sınıf öğretmenleri ile bilgisayar teknolojileri öğretmenleri ve psikolojik danışmanlar yazım sürecinde değerli görüşleriyle kitabımıza katkı sunmuştur.

Ferdi Battal hakkında
1992 İstanbul doğumludur. Marmara Üniversitesi BÖTE Bölümü mezunudur. Halen özel bir kurumda programlama öğretmenliği ve robot takımları mentörlüğü yapmaktadır.
Eğitim Teknolojileri Uzmanı Sertifika Programı (ETUSP)’nda eğitmenlik yapmıştır.
Google Education Trainer sertifikasına sahiptir ve birçok kurumda eğitimde Google araçlarının kullanımı hakkında eğitimler vermiştir.
Eğitim teknolojileri ve eğitimde oyunlaştırma ile yakından ilgilenmektedir. ETP, EDK, EdTechIST, Alkev Eğitim Sempozyumu, ATC ve Eğitim Sempozyumu gibi birçok organizasyonda dijital vatandaşlık, kodlama ve robotik eğitimi, disiplinler arası kodlama eğitimi ve eğitimde oyunlaştırma alanlarında eğitimler vermiştir.


İsmail SERDAR hakkında:
1980 Trabzon doğumludur. Uludağ Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü mezunudur. Halen özel bir kurumda sınıf öğretmenliği yapmaktadır. Eğitim teknolojileri ve oyun/oyunlaştırma özel ilgi alanıdır.

ETP, EDK , EdTechİST, ALKEV Eğitim Uygulamaları Sempozyumu gibi pek çok etkinlikte eğitim tekonolojileri ve eğitsel oyun alanında sunumlar yapmıştır. Nöropsikolojij Eğitim Modeli (PASS), UBD ve UDL, oyunlaştırma/oyun/eğitsel oyun, oyun tasarımları, deneyimsel öğrenme ve oyunlaştırma, öğretmenler için disleksi gibi pekçok alanda eğitimler almıştır  

                                

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2020 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı