%20
Komplo ve Reverans - Carriger, Gail

Komplo ve Reverans

Gail Carriger

Yayınevi: Pegasus

Yayın tarihi: 07/2020

ISBN: 9786052999202

Çevirmen : Müge Canan Özçelik

Karton Kapak | Türkçe | 352 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: ROMAN- ÖYKÜ

  • 239,20 TL

 ZARİFÇE BAYILMAK BİR BAŞKADIR.
ETEKLERİNİZDE ZEHİR ŞİŞELERİ GİZLİYKEN
ZARİFÇE BAYILMAKSA BAMBAŞKA.
GÖRGÜ OKULU’NA HOŞ GELDİNİZ.
 
ALTI KİŞİLİK MASAYI SÜSLEMEK İÇİN DÖRT YETİŞKİN YÜKSÜKOTU YETERLİ Mİ? YOKSA DÖRT YETİŞKİN DAVETLİYİ ÖLDÜRMEK İÇİN ALTI YÜKSÜKOTU MU GEREKLİ?
 
Sophronia’nın Matmazel Geraldine’in Seçkin Bayanlar için Görgü Okulu’ndaki ilk senesi oldukça hareketli geçmiştir. Burası aslında casus yetiştiren bir okuldur ve Sophronia bir icat hırsızlığına karışmakla kalmamış, kibar hanımefendilere hiç yakışmayacak şekilde yüzüne peynirli börek yemiştir.
 
Zeplin-okulunda sinsice gezip öğretmenlerin konuşmalarını dinleyen ve kazan dairesine kaçamak yolculuklar yapan Sophronia, Londra’ya yapılacak okul gezisinin gizli amaçları olduğunu öğrenir. Hem insanları hem de doğaüstü varlıkları derinden etkileyecek bir komplo kurulmuştur. Sophronia komplonun ardındakileri bulmak ve Londra balo sezonunu dans kartını doldurarak atlatmak için eğitimine güvenmek zorundadır.
 
New York Times çoksatanı Görgü ve Casusluk’un devam romanında okul tekrar açılıyor, zarif hanımefendiler ve zehirler, şekerlemeler ve şifreler geri dönüyor. Gail eşsiz tarzı, kendine özgü mizahı ve capcanlı steampunk dünyasıyla bu sezonun yıldızı olmaya aday.
 
 
“Abartılı, komik karakterler ve durmak bilmeyen aksiyonun karışımıyla Carriger okurların kalbini bir kere daha kazanacak.”
Publishers Weekly
 
“Eğlencenin temelinde bir kez daha her zaman pratik zekâsını kullanan Sophronia’nın bazen tehlikeli, bazen komik durumlara düşmesi yatıyor. Tekrarlıyoruz: Bu zeki, neşeli seri kaçırılmamalı.”
Booklist

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2024 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015