%20
Kontrol Sende Güç Sende : Erken Boşalma Tanı ve Tedavisi - Keçe, Cem

Kontrol Sende Güç Sende : Erken Boşalma Tanı ve Tedavisi

Cem Keçe

Yayınevi: Pusula

Yayın tarihi: 09/2020

ISBN: 9786054912667

Yazar : Umut Özdemir

Türkçe | 280 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Cinsellik

  • 32,00 TL
  • 40,00 TL

 ERKEN BOŞALMA SORUNUNA KANITA DAYALI KESİN ÇÖZÜMLER!
Erken boşalma cinsel yetersizlik ya da hastalık değil, cinsel denetimsizlik ve çiftin cinsel uyum sorunudur. Erken boşalmaya yol açan psikolojik, fiziksel, durumsal ya da ilişkiyle ilgili nedenler ortadan kaldırıldığında çözüme ulaşılır. Cinsel terapistlerin erken boşalma tedavisinde vazgeçemeyecekleri bir el kitabı olan “Kontrol Sende Güç Sende” benzersiz ve yenilikçi bir tedavi programı sunuyor. Denenmiş ve başarıları kanıtlanmış çok sayıda çözüm, erken boşalma sorunu yüzünden cinsel yaşamları kabusa dönmüş olan erkeklerin ve çiftlerin yüzünü güldürecek. - Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED)
ERKEN BOŞALMA ARTIK BİR SORUN OLMAYACAK!
Erken boşalma kalıcı bir sorun ya da yaşam boyu sürecek bir kâbus değildir. Bu konudaki yanlış bilgi ve algılar, bu sorunu yaşayan erkeklerin ve çiftlerin kendilerini çaresiz hissetmelerine neden olur. Erkekleri ve partnerlerini hüsrana uğratan erken boşalmayı bir sorun olmaktan çıkaracak yetkin ve etkili yöntemlerle donatılmış benzersiz bir kitap olan “Kontrol Sende Güç Sende”, erken boşalmayı bir sonuç olmaktan çıkarıp, boşalma denetimini bir seçime dönüştürecek, erkeklerin cinsel yaşamlarının kontrolünü ele geçirmelerine yardım edecek ve cinsel terapistlerin erken boşalma tedavisi konusundaki en önemli başvuru kaynağı olacaktır. - Uluslararası Entegratif Kognitif Psikoterapi Enstitüsü (IICPI)
ERKEN BOŞALMA TEDAVİSİNDE HIZLI VE ETKİLİ ÇÖZÜMLER!
Halk arasında “bel gevşekliği” olarak bilinen erken boşalma, Türkiye’deki en yaygın cinsel sorunlardan biridir. Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED) verilerine göre, cinsel hayatı aktif olan her on erkekten yedisi hayatının bir döneminde bu sorunu yaşıyor. Multidisipliner bir bakış açısı ile teorik ve pratik bilgileri birleştiren “Kontrol Sende Güç Sende”, kolay uygulanabilir etkili teknikler ve egzersizlerle hem erken boşalma sorunu yaşayan erkekler ve çiftler için doğrudan çözüme yönelik bir rehber hem de cinsel terapistlerin erken boşalma sorununun tedavisinde hızla yol alarak başarılı sonuçlar elde etmelerini sağlayacak bir başucu kitabıdır. Umut her zaman vardır! – Pusula Yayınevi

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2021 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı