Kralın Korsanı : Gediksavaşları Dünyasından - Feist, Raymond E.

Kralın Korsanı : Gediksavaşları Dünyasından

Raymond E. Feist

Yayınevi: İthaki

Yayın tarihi: 07/2005

ISBN: 9789752731424

Çevirmen : Aslı Tohumcu

Türkçe | 698 Sayfa |

Tür: Fantastik

Krondor Prensi Aruthar’nın küçük oğlu Nicholas parlak ve yetenekli bir gençtir, ancak saraydaki kısıtlayıcı hayat yüzünden aşırı korumacı bir şekilde yetiştirilmiştir. Saray duvarlarının dışındaki dünyayı tanımak isteyen Nicholas’ın, asilzade Harry ile birlikte Crydee’ye yelken açar. Güzel başlayan bu deniz yolculuğu, Nicholas’ın omuzlarına beklemediği bir sorumluluk yükleyen tehlikeli bir maceraya dönüşecektir.

Crydee, Krondorlu misafirlerinin gelmesine yakın, bilinmeyen güçler tarafından vahşi bir saldırıya uğrar. Kale bir yıkıntıyadönüşmüş, Crydeehalkı katledilmiş ve Nicholas’ın arkadaşı olan iki soylu kadın kçırılmıştır.

Saldırının basit bir akın olmadığına dair ipuçları vardır.

Nicholas, Veliaht’ın kardeşi olarak uzun ve tehlikeli bir yolculuğa çıkmak zorunda kalır. Ve vatanın bildik sınırlarından uzaklaştıkça, iki soylu kadının hayatından, hatta Krallığın kaderinden çok daha önemli bir tehlikenin söz Konusu olduğunu kavramaya başlar.

Bu cani korsanların arkasında bütün Midkemia’yı tehdit eden karanlık bir güç yatmaktadır ve Nicholas’ın kaçınılmaz kaderi bu güçle karşı karşıya gelmektir.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı