Kronik Hastalıkların Tedavi ve Bakımında Algoritmalar ve Klinik Karar Verme İç Hastalıkları Hemşirel - Avdal, Elif Ünsal

Kronik Hastalıkların Tedavi ve Bakımında Algoritmalar ve Klinik Karar Verme İç Hastalıkları Hemşirel

Elif Ünsal Avdal

Yayınevi: Hipokrat

Yayın tarihi: 06/2022

ISBN: 9786257399647

Türkçe | 1186 Sayfa | 19,5 x 27,5 cm

Tür: Tıp

Hemşirelik; klinik alanda yoğun bilgi ve deneyimlere ihtiyaç duyan profesyonel bir meslektir. Son yıllarda ne mutlu ki bizlere mesleğimizle ilgili birçok kitap ve makale yayınlanmaktadır.  Kaynaklara erişim hem öğrencilerimiz hem de meslektaşlarımız için teknolojik çağın getirisi olarak her zaman her yerde ulaşılabilir haldedir.
Lisans eğitimi boyunca kıymetli öğrencilerimiz yani gelecekteki meslektaşlarımız eğitim sürecinde oldukça yoğun bilgilere tabi tutulmaktadır. Aynı zamanda mesleğe adım attıklarında da bilgilerini kliniğe aktarırken lisans eğitimlerinde aldıkları bilgilere geri dönerek tekrarlama ihtiyacı duymaktadırlar.
‘Kronik Hastalıkların Tedavi ve Bakımında Algoritmalar ve Klinik Karar Verme’ kitabım; hem lisans öğrencilerimizin dört yıllık eğitimine katkı sunacağını hem de meslektaşlarımın tüm kliniklerde bir el kitabı olarak en kısa sürede tüm gereken bilgiye ulaşabilecekleri bir kaynak olacağını düşünüyorum. Kitaplarda ayrıntılı yazı bulunması oldukça kıymetlidir ancak zaman yönetimi açısından algoritmalarla ilerlemek kısa süreli zaman zarfında klinik karar verme açısından oldukça değerlidir.
Literatüre önemli katkısı olacak olan bu kitabı canım kızlarım Zeynep ve Meltem’e armağan ediyorum…
Bilimin Işığında Gençlerle…

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı