Kuzu Postunda Kurt - Simon, George K.

Kuzu Postunda Kurt

George K. Simon

Yayınevi: Koridor

Yayın tarihi: 01/2009

ISBN: 9789944983716

Çevirmen : Özgü Çelik

Türkçe | 171 Sayfa |

Tür: Kişisel Gelişim

Eğer insanlarla ilişkilerinizde ters giden bir şeyler olduğunu seziyor ve tek çare olarak suçu karşı tarafta arıyorsanız doğru kitabın sayfalarını aralamak üzeresiniz.

İster her ilerleme fırsatınızı engellediği halde sizi desteklediğini iddia eden şefiniz, ister patronun gözüne girmek için gizlice ayağınızı kaydıran iş arkadaşınız, ister sizi sevdiğini ve önemsediğini söylemesine rağmen hayatınızı kontrol etmeye çalışan hayat arkadaşınız, isterse istediklerini yaptırmak için sizi hep en zayıf noktanızdan yakalamayı bilen çocuğunuz olsun, hepsi kuzu postuna bürünmüş kurt gibidirler.

Bu kitap, "Kuzu Postunda Kurtların" gerçek yüzlerini ortaya koyuyor. Her bölümde yaşanmış tecrübelere dayanan belli bir ayırt edici özellik anlatılıyor. Dr. Simon uzun yıllar sürdürdüğü araştırmaların bir ürünü olan bu değerli çalışmada sizi sahne arkasına götürüyor ve görünüşte çok makul bir hareketin en sinsi, en hain sömürüyü örten bir kılıf olabileceğini gösteriyor.

Dr. George K. Simon, Jr klinik psikoloji alanındaki diplomasını Texas Tech University'den aldı. 14 yılı aşkın süre boyunca sömürgen insanlar ve onların kurbanları üzerinde çalıştı ve ülkenin her yerinde konferanslar verdi. Gizli saldırganlık ve en sorunlu kişilikleri anlayıp onlarla başa çıkma konusunda çeşitli meslek gruplarına ve kurumlara danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Tanıtım Yazısı'ndan

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2023 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015